Edible

Okładka książki Edible
Ella Frank Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Exquisite (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
angielski
149239128X

Okładka książki Secrets & Lies Brooke Blaine, Ella Frank
Ocena 8,2
Secrets & Lies... Brooke Blaine, Ella...
Okładka książki Truth or Dare Brooke Blaine, Ella Frank
Ocena 7,0
Truth or Dare Brooke Blaine, Ella...

Na półkach: , , , ,

Rachel pracuje jako cukiernik w restauracji swojego brata, a w międzyczasie prowadzi również kwiaciarnię po swojej matce. Podczas gdy z zewnątrz jest zabawną, trochę zwariowaną dziewczyną, to wewnątrz sprawa wygląda zupełnie inaczej. Jest po burzliwych przejściach, złych związkach i boi się pozwalać mężczyznom przejmować nad sobą kontrolę.
Jakiś czas wcześniej, w klubie, poznała Cole’a. Odrzuciła go, ale ten wydaje się znajdować sposoby, żeby się z nią spotykać... choć ona jego uparte podchody nazywa śledzeniem. Ale wygląda na to, że on nie może wyrzucić jej ze swojej głowy... a nie jest typem, który łatwo odpuszcza. Chce ją mieć. I ją zdobędzie.

„-Jest jeden mały problem, nie uważasz?
-I co by to miało być?
-Oboje chcemy być górą.
-Nie mam nic przeciwko, by być pod tobą, Rachel, w żadnym wypadku.”

Uff. To było... gorące. Zdecydowanie najlepsza część z tej serii. Rachel i Cole to barwne i fascynujące postacie. Wiedziałam, że za ostatnim zachowaniem Rachel kryje się coś więcej, że coś w jej przeszłości musiało być nie tak. Musiało tak być, biorąc pod uwagę te wysokie mury, którymi się otoczyła. I jak autorka pisze w dedykacji – „Myślisz, że ją znasz? Ja też tak myślałam…” I idealnie to pasuje, bo widzimy w tej części zupełnie inny obraz Rachel. A Cole... no po prostu nie wierzę, że to ten sam facet, co z serii „Temptation”. Jakby miał kilka różnych osobowości, ma tyle twarzy… i uwielbiam każdą z nich. No co za facet :D „Cierpliwość świętego. Umysł grzesznika.” Napis z jego tatuażu najlepiej go opisuje. Patrząc obiektywnie, to wszystko między nimi potoczyło się szybko. NAPRAWDĘ szybko. Ale sęk w tym, by opisać to tak, by czytelnik uwierzył w ich uczucia. Ja uwierzyłam.
Znowu muszę to powiedzieć – naprawdę uwielbiam tą autorkę. W kategorii romansów z erotyką jej książki chyba lubię najbardziej. A karmelowe cukierki i karmelowy sos od teraz będą mi się kojarzyły z Cole’m. Mniam :D

Jakiś czas wcześniej, w klubie,...

Dodaj cytat z książki Edible