200 tajemnic naturalnej pielęgnacji urody

Buchmann
2015-02-18
2015-02-18
uroda kosmetyki

Porządnie opracowany temat przybliżający tworzenie kosmetyków naturalnych. Autorka opsuje pokrótce różne składniki, potrzebne urządzenia, narzędzia i metody pracy z surowcami przy tworzeniu kosmetyków. Podaje też bardzo wiele przepisów dopasowanych do typów skóry i poblemów z nią. Przepisy są podzielone na działy dotyczace części ciała, co dobrze uporządkowuje całość wiedzy. Świetnym uzupełnieniem całości są zdjęcia i ilustracje. Dodatkowo autorka podsuwa czytelnikom swoje prywatne porady. Pozycja dla osób zaintresowanych tematem pielęgnacji urody i urzymywaniu zdrowia skóry.

Książka bardzo ładnie wydana, przejrzysta, czytelna i opatrzona mnóstwem przepisów, które niestety dla mnie wydają się zbyt ciężkie do wykonania, ze względu na sporo skomplikowanych i trudno dostępnych składników, z których autorka korzysta i które poleca.

Bardzo dużo informacji. Wszystko w skrócie i czytelnie. Mimo wszystko dla mnie przepisy zbyt skomplikowane. Jeśli ktoś nie jest obeznany w takiej kosmetyce to może go to trochę przerosnąć. Nie ma prostych przepisów 1-2 składnikowych które gdybyśmy tylko stosowali już byśmy wygrali ;) A tu - poprzeczka wysoko podniesiona.

Dodaj cytat z książki 200 tajemnic naturalnej pielęgnacji urody