Trzej bracia

Nora Roberts Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: MacGregorowie (tom 10) Seria: Książki o miłości - Nora Roberts literatura piękna
The MacGregor Grooms
literatura piękna
2015-11-23
Monika Krasucka
Książki o miłości - Nora Roberts

Genialny kolejny tom z dziadkiem MacGregor i jego wnukami

Do przeczytania książki zachęciły mnie pozytywne opinie na temat Nory Roberts. Przeżyłam wielkie rozczarowanie, ponieważ wszystkie wydarzenia były przewidywalne, żadnych zwrotów akcji. To była moja pierwsza jej książka z jaką miałam do czynienia i nie zamierzam sięgać po inne.

Opowieść o wnukach seniora Daniela, który znowu wtrąca się w nie swoje życie i podsuwa kobiety na wybranki serca swoim wnukom. Po przeczytaniu poprzednich tomów da się przewidzieć co się mniej więcej będzie działo, ale książkę pomimo to czyta się bardzo przyjemnie i szybko :)

Podobnie jak Trzy siostry-czyta się przyjemnie, ale fakt ze można spokojnie przewidzieć rozwój akcji powoduje że "entuzjazm" opada

Godzinę temu skończyłam czytać ten Tom i hmm napiszę tak, że bardzo mi się spodobał iż nie ma jak szczęśliwe zakończenia ;-) .. tu widać wielką miłość rodziny którą są Mgregerowie choć to już było widać w wcześniejszych tomach jak była mowa o nich, nie ma to jak Dziadek w podeszłym wieku który chce jak najlepiej dla swoich wnuków ;-). Tym razem byli to trzej bracia -...

Senior klanu MacGregor,Daniel, wydał już za mąż wnuczki. Odbyły się trzy wielkie wesela. Lecz gdy tylko ucichły kościelne dzwony, dziadek zaczął martwić się, że jego wnukowie są singlami i tak powstała historia "Trzej bracia".

Na przysłowiowy "pierwszy ogień" poszedł Daniel(syn Alana, brat Julii z "Trzech sióstr"). Ten lekkoduch i artysta malarz został poproszony przez...

Opis książki, tak naprawdę zdradza całą fabułę.Od siebie mogę dodać, że już dawno się tak nie uśmiałam czytając książkę.Senior rodu jest najjaśniejszą gwiazdą tej pozycji. Polecam.

zdecydowanie ciekawsza niz "Trzy siostry", ale nadal przewidywalna - od poczatku przeciez wiadomo ze senior rodu ma zawsze dobre oko do parowania :) Każda cześć sagi zaskakuje mnie i coraz bardziej wciąga w losy tej urokliwej rodzinki. Szkoda że jeszcze tylko 1 część przede mna!

Nora Roberts to jedna z najbardziej poczytnych współczesnych autorek romansów. Napisała już przeszło ponad 200 książek w swojej trzydziestoletniej karierze. Jedną z serii tej autorki jest cykl powieści o szkockim klanie MacGregorów zamieszkałym w Stanach Zjednoczonych. Powieść „Trzej bracia” to dziesiąty tom opowiadający o losach tej szacownej rodziny. Książka składa się...

najfajniejsza część Iana, Naomi nie jest standardową bohaterką, jest nieśmiała i niepewna siebie

• Nora Roberts
  • Romans