Roszpunka

czarownica dziewczynka warkocz wieża
Fairy Tails
bajki
czarownica dziewczynka warkocz wieża

To jest moja ulubiona książka.
Opowiada o królowej, która urodziła małą księżniczkę, dzięki roślinie o nazwie roszpunka. Niestety zaraz po urodzeniu wiedźma ją zabrała i zamknęła w wieży, w której dziewczynka dorastała. Jej włosy miały czarodziejską moc uzdrawiania. Nikt nie wiedział o tej kryjówce. Pewnego dnia przybył do niej książę i zakochał się w niej. A czy się...

Dodaj cytat z książki Roszpunka