Roszpunka

2014-01-01
2014-01-01
36 min.
czarownica dziewczynka warkocz wieża

To jest moja ulubiona książka.
Opowiada o królowej, która urodziła małą księżniczkę, dzięki roślinie o nazwie roszpunka. Niestety zaraz po urodzeniu wiedźma ją zabrała i zamknęła w wieży, w której dziewczynka dorastała. Jej włosy miały czarodziejską moc uzdrawiania. Nikt nie wiedział o tej kryjówce. Pewnego dnia przybył do niej książę i zakochał się w niej. A czy się dobrze skończyło - dowiecie się jak przeczytacie.
Ta księżniczka tak mi się podoba, że od niej mam moją nazwę. I też mam długie włosy.

To jest moja ulubiona książka.

Dodaj cytat z książki Roszpunka