Bez słów

2016-03-21
Data 1. wydania:
2014-01-25
Martyna Tomczak
cierpienie samotność zaufanie fascynacja dzikość tajemnice uczucia przeszłość
Inne

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Usłyszeć milczenie

Link do recenzji

2768 257 90

1964

Książka opowiada o sile miłości. Dwoje samotnych osób, mieszkających w małym miasteczku, gdzie wszyscy się znają. Wydaje im się, że już zawsze będą się wykluczać ze społeczeństwa. Nie przypuszczają, że siła miłości może wywrócić świat do góry nogami.

Bardzo piękna historia. Dosłownie brak słów jak bardzo mi się spodobała.

Ta książka zaciekawiła mnie od samego początku, a to zaciekawienie nie puściło aż do końca. "Bez słów" to nie tylko opowieść o dwójce ludzi, którzy mierzą się z traumami z przeszłości, ale także historia o samotności i stopniowym otwieraniu się na innych.
Uwielbiam Bree i Archera, szczególnie w pierwszej połowie historii, gdy powoli się poznają. Jest w tym dużo niepewności,...

"Bez słów" to historia dwójki doświadczonych/ skrzywdzonych przez życie młodych ludzi. Historia Archera wręcz złamała mi serce. Od początku bardzo go polubiłam i nawet wpisałem na listę moich książkowych miłości 😍
Muszę przyznać, że ta opowieść zaskoczyła mnie. Nie spodziewałam się, że będzie dotyczyła takich tematów. Jak już wspomniałam przy czytaniu łamało mi się serce,...

Przewidywalna, momentami mdła, ale byłam ciekawa zakonczenia

Świetnie się to czytało, powieść świetnie odrywa myśli od rzeczywistości i pozwala poznać nowy świat. Ale za to kochamy książki, prawda? Fabuła trochę przewidywalna, ale podobała mi się relacja między głównymi bohaterami. Polecam tą lekką lekturę każdemu, kto lubi tego typu książki.

Bardzo urocza książka. Ogromnym plusem jest, że nigdy nie czytałam czegoś podobnego. Szybko się ją czyta.

Jestem już za stara ta takie książki, tanie romansidło, eh zaliczone.

Przyjemny, mimo trudnej tematyki, ciekawy, wzruszający romans. Mimo tego, że spodziewałam się, iż książka ta całkowicie mnie urzeknie (tak się nie stało), dobrze bawiłam się przy lekturze. Szybko się czyta, bohaterowie kryją w sobie dużo emocji. Myślę, że jest to książka na którą warto zwrócić uwagę.

Mia Sheridan „Bez słów” to książka opowiadająca historię Bree i Archera. Mężczyzna żyje sam dla siebie. Ludzie uważają go za dziwaka. Mieszka w swojej samotni obok lasu. Jest przekonany, że tylko tyle mu zostało. Dzieciństwo odcisnęło piętno na jego dorosłym życiu, kiedy to został obarczony dużym cierpieniem. Młoda kobieta postanawia zacząć życie od nowa, przeprowadzając...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

7 600