Bez słów

Inne

Oficjalne recenzje i

Usłyszeć milczenie

[ 59 ] Link do recenzji

Ta książka była taka inna, jedyna w swym rodzaju, na razie najlepszy romans przeczytany przeze mnie.

Bree to młoda kobieta, która postanawia zacząć życie od nowa. Przeprowadza się z Ohio do małego miasteczka. Ma za sobą smutną przeszłość i liczy na to, że zmiana otoczenia bardzo jej pomoże. Poznaje mężczyznę, który od razu staje się dla niej interesujący. Choć ich pierwsze spotkanie było dość niezręczne, Bree stara się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Ten nieśmiały i...

Dosłownie jak w tytule, nic dodać nic ująć.
Piękna historia dwojga ludzi, którzy w przeszłości przeżyli rodzinne tragedie.
Polecam!

Książka wciąga i przyjemnie się ją czyta. Jednak spodziewałam się czegoś innego. Nie czytałam dotąd nic, co wyszło spod pióra autorki. Stąd może moje zaskoczenie, że powieść ta jest w dużej mierze erotykiem i mimo dość traumatycznych przeżyć głównych bohaterów to jednak jest tu dużo uproszczeń i banałów (ach ta nieprzeciętną uroda bohaterów płci męskiej). W moim odczuciu...

piękna opowieść o tym, że żeby móc tworzyć z kimś prawdziwie głęboką, ale i w pełni równą relację - trzeba też zadbać i zawalczyć o siebie 😊

bardzo mi się podobała ta historia, choć w trakcie czytania towarzyszył mi niepokój, jakie będzie zakończenie - w sumie taki sam, jak głównym bohaterom 😉

Najlepsza książka tej autorki jaką dotąd czytałam. Urzekła mnie w 100%. Aż chce się przeczytać jeszcze raz

Najlepsza z książek tej autorki. Może dlatego, że czytałam jako pierwszą.... Jest wszystko co trzeba: romasn, dramat, trochę seksu

Takie książki chce się czytać. Proszę o WIĘCEJ :)

Ta książka to moje osobiste objawienie jeśli chodzi o romanse. Po raz pierwszy od dawna główna bohaterka mnie nie wkurzała. Była protagonistką z krwi i kości, podobnie jak Archer. Ich relacja została wykreowana w nieprzeciętny sposób. Z chęcią będę wracać do tej powieści i zapamiętam ją na długo.

Mia Sheridan to jedna z tych autorek, której książki są po prostu przepełnione emocjami i zawsze z chęcią do jej pozycji wracam. Bez słów to moja ulubiona książka z tej serii. Momentami bardzo wzruszająca. Polecam warta przeczytania

Dyskusje

7 232