Cykl Niezgodna

Amber
2015-11-05
2015-11-05
Maciej Nowak-Kreyer, Daniel Zych, Marta Czub, Ewa Ratajczyk

Zawiodła mnie końcówka, ale ogółem fajnie się czytało. Ps. Z tej książki tylko 1 część jest jak film, ale reszta już nie, więc się nie zawiedźcie

Jedna z najlepszych cykli jakie czytałam!

Jedna z najlepszych cykli jakie czytałam!

To jest moja ulubiona seria książek, przeczytałam te 3 części razem z "Cztery" rok temu i ostatnio przeczytałam je jeszcze raz i znowu te same emocje.. Po prostu wow... W tej trylogii jest po prostu wszystko, żeby wprawić czytelnika w zachwyt; odważna bohaterka wyróżniająca się na tle innych, miłość nastolatków i fabuła, która wciąga od początku i trzyma w napięciu aż do końca... Ja jestem po prostu
o c z a r o w a n a tą trylogią.
Kocham i polecam każdemu!

Świetna książka. Napisana prostym językiem, przez co szybko się czyta, ale nie brakuje szczegółów dotyczących świata. Niecodzienne zakończenie, porywająca akcja. Polecam :)

Serię oceniam bardzo wysoko - ciekawa akcja, fajny pomysł na historię osadzoną w świecie post apokaliptycznym, super ukazane relacje pomiędzy poszczególnymi postaciami . Zakończenie nieoczekiwane której jednak moim zdaniem zamyka całkowicie możliwość kontynuacji .
Mój mały ranking najbardziej popularnych serii młodzieżowych.
1. Igrzyska śmierci.
2. Niezgodna
....... długo długo nic
3. Więzień labiryntu
w kolejce do przeczytania seria "Dary Anioła"

Mój mały ranking najbardziej popularnych serii młodzieżowych.
1. Igrzyska śmierci.
2. Niezgodna
....... długo...

Przeczytałam ... ale tym razem bardziej podoba mi się zakończenie filmowe niż ksiązkowe, choć książki przeczytałam wcześniej.

Całą trylogię miałam w jednym, grubym tomiszczu i przeznaczyłam na nią swoją przerwę świąteczną. Nie czytałam tylko Cztery i już raczej nie przeczytam. Po prostu kobiecy punkt widzenia znacznie bardziej mnie interesuje.
Jest to młodzieżówka i zdecydowanie bardziej zachwyci osoby młodsze, jednak ja także dałam się wciągnąć tej historii.
Świat stworzony przez autorkę jest ciekawy i całkiem sensowny, dopiero później, gdy przychodzi ostateczne wyjaśnienie, coś mi nie pasuje. Veronica Roth kreśli barwne postaci i jak widać można napisać bestseller bez epatowania gołym ciałem i seksem.
Polecam, ponieważ bohaterkę można polubić, na wyjaśnienie pewnych spraw trzeba poczekać, a zakończenie jest całkowitym zaskoczeniem.

Świat stworzony przez autorkę jest...

Trochę infantylna ale jak tylko skończyłam od razu miałam ochotę przeczytać jeszcze raz.

Super cykl. szkoda że już nie ma następnych części

Super cykl. szkoda że już nie ma następnych części

Cała seria rewelacyjna! Wciąga od pierwszych stron i tak naprawde cały czas cos sie dzieje. Zakończenie mnie zaskoczylo a to zdarza się naprawdę nie za często, zaskoczenie totalne! Ale własnie chyba dlatego tak mnie wciągneła ta seria, bo od poczatku była troche nieprzweidywalna.

Veronica Roth Cykl Niezgodna Zobacz więcej