rozwiń zwiń

Polszczyzna końca XX wieku

Okładka książki Polszczyzna końca XX wieku
Andrzej Markowski Wydawnictwo: Wiedza Powszechna Seria: Omega językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Omega
Wiedza Powszechna
1992-01-01
1992-01-01
język polski język językoznawstwo polszczyzna XX wiek kultura języka polskiego

Okładka książki Trzy po 33 Jerzy Bralczyk, Andrzej Markowski, Jan Miodek
Ocena 7,2
Trzy po 33 Jerzy Bralczyk, And...
Okładka książki Wszystko zależy od przyimka Jerzy Bralczyk, Andrzej Markowski, Jan Miodek, Jerzy Sosnowski
Ocena 7,8
Wszystko zależ... Jerzy Bralczyk, And...
Okładka książki Dlaczego nie lubimy mówić o wulgaryzmach Jerzy Bralczyk, Andrzej Markowski, Jan Miodek
Ocena 7,3
Dlaczego nie l... Jerzy Bralczyk, And...

Świetny, przystępny język autora sprawił, że nawet książkę o językoznawstwie czyta się tak dobrze, jak niejedną powieść. ;)

Dodaj cytat z książki Polszczyzna końca XX wieku