Ósmy kolor tęczy

dorosłość tajemnice uczucie
literatura piękna
dorosłość tajemnice uczucie

Przepiękna historia!

O miłości młodej pary. On super przystojny ona niewidoma. Czy ta miłość ma racje bytu? koniec tak zaskakujący że aż nie do uwierzenia lekki szok czy pozytywnie ta historia się zakończy? Przeczytaj a się przekonasz

Jedna z najlepszych książek jaką czytałam 🧡
Lekka, szybko się czyta, ciekawa fabuła i świetni bohaterowie! 😍
Pierwszy raz czytałam książkę w której główna bohaterka jest niewidoma. Dzięki temu poznajemy trudności z jakimi spotykają się takie osoby. W pewnych momentach byłam pełna podziwu dla Lilki np. gdy obliczała w pamięci wszystkie ciężkie zadania z matematyki, wiedziała...

Bardzo ciekawa i intrygująca historia miłosna. Były fajerwerki ale też upadki od, których łza zakręci się w oku. Za miłosnymi zalotami skryły się też tajemnice, które nie są takie oczywiste a przynajmniej dla mnie nie były.

Taki średniaczek. Można poczytać, ba, nawet można miło spędzić przy niej czas a nawet zapłakać w jakimś momencie. Jednak nie jest to książka, która zostaje z nami na dłużej. Do przeczytania i zapomnienia.

Pięć lat temu Lilka straciła wzrok w wypadku samochodowym, a jej mama umarła. Teraz dziewczyna musi mierzyć się z otaczającym ją światem, jednak nie jest sama, gdyż oprócz taty ma kochającą babcię oraz troskliwą starszą siostrę, Klaudię. Lilka uczy się do matury w domu, ale jej nauczyciel fizyki rezygnuje z udzielania korepetycji. Na jego miejsce wkracza Tomek, przyjaciel...

Cudowna książka, pełna emocji.
Młoda ,dziewczyna traci wzrok w wypadku ,ale nie traci chęci życia . Rodzina i przyjaciele są przy niej. A potem pojawia się ON.. I co dalej.. Nie odbiorę Wam przyjemności poznawania losów bohaterów " Ósmy kolor tęczy "
Ta książka daje nadzieję, porywa ogromem emocji ,wzruszeń . Czytając ją chcecie więcej i więcej.

10/10
Moja ulubiona ksiazka autorki.
Historia nastoletniej Lilki, ktora w wypadku samochodowym stracila wzrok. Piekna historia. Polecam, bo warto.

Cudowna historia pierwszej miłości, walki o dobro drugiego człowieka, wielkiej tragedii i zmagania się z jej skutkami każdego dnia.
Lilka straciła wzrok w wypadku, w którym zginęła jej mama. Żyje tak od kilku lat i zbliża się do matury. Prawie nigdy nie opuszcza swojego domu. Tam wie gdzie wszystko leży, stoi, ile kroków jest do salonu. Starsza siostra traktuje ją trochę...

Bardzo ciekawa historia, szczególnie narracja, z punktu widzenia niewidomej dziewczyny. Cały czas próbowałam znaleźć punkt, w którym autorka popełniła błąd, ukazała więcej, niż osoba niewidoma powinna widzieć, wiedzieć. Niczego takiego nie znalazłam. Brawo!
Mimo, że jest to historia o miłości dwójki młodych ludzi (jak to w romansie bywa, miłość jest najważniejsza) została...

Dyskusje

• 2018