Z nicości

Martyna Senator Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Z miłości (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura polska nastolatki młodzież young adult romans
Z miłości (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska nastolatki młodzież young adult romans

Według mnie najlepsza książka Pani Martyny Senator. Książka, w której jest bardzo dużo emocji. Od szczęścia po ogromny ból. Przeszłość , teraźniejszość oraz przyszłość głównych bohaterów, Elizy i Kuby, w całości mnie pochłonąła.

Sama nie umiem określić dlaczego kontynuuje tę serię... Książki są zdecydowanie przeciętne, jednak akcja osadzona w Polsce i problemy "dnia codziennego" zatrzymują uwagę na dłuższą chwilę.

Czytając książkę Martyny Senator "Z nicości" byłam mocno zniecierpliwiona. Nie dlatego, że książka sie dłuży, bo czyta sie ją lekko i z przyjemnością... Nie mogłam się doczekać, aż wyjaśni się tajemnica jaką skrywa główna bohaterka , Elza... I takie książki właśnie lubię najbardziej. Kiedy ich lektura wypelnia każdą wolną chwilę, kiedy wywołuje wiele emocji, kiedy...

Już wiem, że romanse są nie dla mnie. Kompletnie ich nie rozumiem. Bardziej wolę fantasy, ale okej. Trzeba czytać różne gatunki.

A więc zacznę może od Elzy a właściwie Elizy. Bohaterka jest dobrze wykreowana. Nie polubiłam jej, ale wielu osobom gustującym w romansach może się spodobać.

Kolejnym głównym bohaterem jest Kuba. Bardziej podobała mi się jego narracja niż Elzy....

Jak dotąd najlepsza książka Martyny Senator! Nie ukrywam, że parę razy łezka poleciała mi po policzku. Uwielbiam historię które opowiada ta autorka, to jest własnie to co chwyta za serce. Na pewno będę do niej wracać aby odkrywać tą historię na nowo i na nowo się wzruszać. Cudowna, romantyczna, wzruszająca i przede wszystkim prawdziwa!

Czy wierzycie w przyjaźń damsko- męską?
Trzecią częścią cyklu z"Miłości" jest książka "Z nicości" @martyna.senator , dziękuję@weneedyabooks za egzemplarz ❤️

Elza ucieka z domu z niewiadomych dla nas przyczyn (wychodzi to dopiero później)ma ze sobą mały bagaż a w nim kilka rzeczy i maszynę do szycia. Kuba,przypadkowy kierowca zabiera ją do Krakowa,gdzie dziewczyna będzie...

Książka porusza poważne problemy.💔 A wątek miłosny tym razem jest jeszcze bardziej skomplikowany.❤️ Historia z przeszłości zarówno Elzy jak i Kuby wzrusza i porusza nasze serca. 😢A przy tym książkę czyta się lekko i szybko. Polecam każdą z tej serii.

Gdy zobaczyłam, ze Kuba w tej części jest jedną z głównych postacią mimowolnie uśmiechelam się. Od początku bylam bardzo cieakwa jego postaci! Po raz kolejny śmiałam się, płakalam przy książce z tej serii! Gorąco polecam! Pani Senator idealnie pokazuje, ze nie ocenia się książki po okładce! Z pozoru zwykle romansidło, a jednak porusza ważne problemy, zaskakujące zaskoczenie. :D

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To dopiero moja druga powieść Martyny Senator, którą przeczytałam, ale jest boska, podobnie jak "Z Popiołów". Mimo iż podobno nie trzeba czytać tej serii po kolei, cieszę się że miałam za sobą pierwszy tom. Książka pochłonęła mnie bez reszty i wciągneła w swoj świat, tak że czułam się jakbym chodziła wraz z bohaterami ulicami Krakowa. Emocje targały mną od początku do...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nigdy nie jest za późno na zmiany... Czasem trzeba podjąć trudną decyzję, która może zmienić całe życie o 180 stopni. Ale warto zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę, gdy mamy szansę uciec od przeszłości i osiagnąć życiowy spokój.

Dyskusje

• 2018