Z ciszy

Nominacja w plebiscycie 2019
Martyna Senator Wydawnictwo: We need YA Cykl: Z miłości (tom 4) literatura młodzieżowa
We need YA
literatura polska nastolatki młodzież young adult romans
Z miłości (tom 4)
literatura młodzieżowa
literatura polska nastolatki młodzież young adult romans
Inne

Na półkach: , , , ,

W życiu bym nie pomyślała, że ta historia skręci tam, gdzie skręciła. Ta książka najpierw wymierzy wam siarczysty policzek, a potem jeszcze drugi, żeby równo puchło, a na koniec da wam solidnego kopa w brzuch.
Po "Z otchłani" i "Z nicości" zaczęłam się zastanawiać, czy książki pani Senator na pewno są dla mnie, ale po tym co przeczytałam nie mam już żadnych wątpliwości....

Uwielbiam tę serię. I podobno jest dla młodzieży, ale według mnie nie powinna być tak klasyfikowana. Poruszane są zwłaszcza w tej części trudne tematy, co sprawia, że książka wciągnie i nieco starszych czytelników. Daje 7/10, ponieważ moje serce skradły losy Kuby i Elizy.

Moja pierwsza lektura od Pani Martyny. Książka łamie i skleja serce. I tak w kółko.
Jest tyle różnych rzeczy, które dzieją się na świecie a człowiek nie zwraca na niego uwagi na co dzień.. Pani Martyna porusza wiele ważnych aspektów w tej książce, które jak już wspomniałam, sprawiają, że momentalnie mamy łzy w oczach spowodowane mieszanką różnych emocji. Chwila refleksji...

Ostatni tom serii... Ajjj... No cóż 🤷‍♀️ dla mnie najsłabsza pozycja... Mało realna relacja głównych bohaterów, przekoloryzowana. Mnie nie porwała 🤷‍♀️ Jednak książce należy się ogromny plus za poruszone problemy. Tematy wszystkim znane, a jednak czesto "zamiatane pod dywan". Ja daję mocne 6/10!

Zdecydowanie najlepsza z całej serii!
Czytałam zapartym tchem. W trakcie czytania serii myślałam, że żadna historia nie zaciśnie się na moim sercu niż Elizy ,,Z nicości". Jednak Martyna Senator kolejny raz mnie zaskoczyła. W trakcie czytania mogłam poczuć emocje bohaterów. To były wyboista droga Zoi i Filipa. Ich przemiany i walki z przeciwnościami.
Uważam, że autorka...

Cóż to jest ostatnia książka serii i mogę napisać, że najlepsza. Z chęcią napiszę, że odkładam tę serię z wielką radością, ale tylko dlatego, że ja nienawidzę romansów.

Przechodząc do opinii... książka opowiada o Zoji i Filipie. Jak wszyscy bohaterowie romansów mają swoje problemy i szczęśliwe chwile. Czy Ciebie zaciekawi ta książka? Przeczytaj i sprawdź.

Największym...

Na półkach: , , , , , , , ,

Moje pierwsze spotkanie z twórczością Martyny Senator okazało się bardzo udane ❤
Polubiłam głównych bohaterów i jestem wdzięczna autorce, że poruszyła w tej książce tak wiele ważnych, choć niekiedy trudnych tematów.
Nie chcę zdradzać fabuły, gdyż sama sięgnęłam po tę pozycję nie wiedząc dokładnie czego się spodziewać i przez to wywołała ona u mnie tak wiele emocji ❤
Moim...

Stało się😔ostania część cyklu "z miłości" za mną... ogromnie mi szkoda,bo pokochałam te książki❤️
" Z ciszy"@martyna.senator ☺️ @weneedyabooks dziękuję raz jeszcze za te cudeńka 😍

A czy Wy macie jakieś ulubione serie książek?Bo mają niewątpliwie stała się ta.

"Nie ma rzeczy niemożliwych.Są tylko trudne do wykonania"

Zoja pracuje w firmie ojca,czyli studio tatuażu.W...

Tak mocno zaintrygowała mnie znajoma, gdy opowiadała mi o tej książce, a właściwie nie o jej samej, a o całej serii Z miłości, którą wypuściła @martyna.senator z wydawnictwem @weneedyabooks, że gdy okazało się, że mam okazję otrzymać czwarty tom do recenzji nawet przez chwilę się nie wahałam. Decyzja zapadła. Jest w moich rękach. Cała oprawa graficzna tego cyklu jest...

,,Z CISZY ,, jest czwartym tomem bestsellerowej serii NEW ADULT ,, z miłości,, w nakładzie weneedya - dziękuję za egzemplarz do recenzji.

Niestety nie miałam okazji przeczytać wcześniejszych części, ale nie przeszkadzało mi to w odbiorze książki. To moje pierwsze spotkanie z autorką, które wypadło naprawdę dobrze i napewno nie ostatanie. Emocje zawarte w książce chwytają...

Dyskusje

• 2019