Wiatraki Don Chichota: pamiętnik-scenarjusz

Rapsod
Cezary Jellenta Wiatraki Don Chichota pamiętnik scenariusz scenarjusz
biografia, autobiografia, pamiętnik
Cezary Jellenta Wiatraki Don Chichota pamiętnik scenariusz scenarjusz

Wiatraki Don Chichota są dość specyficznym pamiętnikiem, zupełnie innym niż Wielki Zmierzch. Jellenta pisał go podczas swoich podróży i prawdopodobnie z nudów, ponieważ znajdziemy tutaj również wywiady z nim, szkice sylwetek ówcześnie znanych osób. Był on wyzwaniem podczas pisania mojej pracy. Obecnie nie jest możliwym zdobycie fizycznej kopii tego pamiętnika, ale można...

• Nie posiadam egzemplarza

Dodaj cytat z książki Wiatraki Don Chichota: pamiętnik-scenarjusz