Przesłonięte światło. Depresja, a życie duchowe.

Okładka książki Przesłonięte światło. Depresja, a życie duchowe.
Krzysztof Grzywocz Wydawnictwo: Salwator Cykl: Zeszyty Formacji Duchowej (tom 33) religia
religia
Zeszyty Formacji Duchowej (tom 33)
Salwator
2006-01-01
2006-01-01

"Przyjaźń jest troską o samotność drugiego człowieka."

Przeczytałam ją dawno temu, kiedy sama zmagałam się w w/w problemem. Na tamtą chwilę była to dla mnie bardzo wazna lektura. Nadal jest. Pomogła mi zrozumiec samą siebie, ale także pomogła zrozumieć ludziom mnie otaczającym jak naprawdę się czuję. Nie wyleczyła mnie, ale zdecydowanie poprawiła moje samopoczucie. Nawet na krótką chwilę. Dlatego bardzo szczerze polecam osobą wierzącym, którzy chcą spróbować pomóc najbliższym, którzy zmagają sie z depresją i dla nich samych, by mieli świadomość jak chociaz w niewielkim stopniu pomóc im przetrwać ten trudny czas.

"Przyjaźń jest troską o samotność drugiego człowieka."

Wreszcie pełne wrażliwości, mądre spojrzenie na depresję!

Wreszcie pełne wrażliwości, mądre spojrzenie na depresję!

Krzysztof Grzywocz Przesłonięte światło. Depresja, a życie duchowe. Zobacz więcej