Arktyczny dotyk

Okładka książki Arktyczny dotyk
Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: Dark Elements (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
2014-10-21
Katarzyna Agnieszka Dyrek
demony gargulec strażnik

Było ok, ale bez szału. Dużo trójkąta miłosnego i melodramatu. Bardziej podobałoby mi się za czasów nastoletnich.

Na półkach: , , , , , ,

Chyba 1 tom podobał mi się bardzie, ten był ok, ale jakoś cała seria mnie nie zachwyca.

Polecam!

Równie dobra jak pierwsza część. Chemia między trójką głównych bohaterów jest świetna. Przez większość książki denerwowała mnie co prawda relacja między Laylą a Zaynem (Team Roth) ale końcówka wszystko wynagradza.

Layla próbuje się jakoś pozbierać po stracie Rotha. Ma świadomość, że może go już nigdy nie zobaczyć. Zayne staje jej się coraz bliższy. Czy między nimi jest coś głębszego czy jej się tylko zdaje? W międzyczasie w szkole dzieje się coś niepokojącego. Także moce Layli ulegają przekształceniu. Nikt nie podejrzewa, że to może oznaczać najgorsze. Czy nasza bohaterka sobie...

“Arktyczny dotyk” to drugi tom serii Dark Elements, który jest jeszcze lepszy niż tom pierwszy. Mimo tego, że tom drugi różni się odrobinę od poprzedniego tomu schemat, goni schemat, to jestem zauroczoną historią Layli, a Roth i Zayne to genialni męscy bohaterowie, którzy idealnie wpasowują się w gusta tak wielu dziewczyn. Pewnie nie jedna się przyzna do tego, że jeden z...

Witaj, zachęcam do polubienia i obserwowania fanpage'u który ma na celu zrzeszać fanów Jennifer L Armentrout, a przede wszystkim zebrać liczną grupę osób, które pomogą zmobilizować Filię, aby kontynuowała tłumaczenia książek autorki. Będę wdzięczna za zaangażowanie. Pozdrawiam.

Przeczytałam i muszę stwierdzić że to było wow.
Zakończenia się nie spodziewałam i mam nadzieję, że Layla będzie z Rothem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Drugi tom serii "Dark Elements" mnie nie zawiódł, choć muszę przyznać, że lepiej bawiłam się przy czytaniu pierwszego. Może to być spowodowane tym, że czytałam poszczególne fragmenty w dużych odstępach, jednak nie czułam już tego napięcia, co w "Ognistym pocałunku". Relacje bohaterów zostały moim zdaniem dobrze uchwycone, a lektura upływała bardzo przyjemnie.

Jestem...

Autorka serwuje nam masę nieprzeniknionych i frustujących wydarzeń.
Rozdziera serce Layly na dwie połówki.
Czytelnik prowadzony siłą perswazji,sam już nie jest pewien,którą racje bytu jest gotów przyjąć.
Przyjaciela i jedynego sprzymierzeńca w rodzinie,czy też pretendenta do tronu piekła.
Pojawia się mocno zarysowany trójkąt miłosny.
Czytelnik doświadcza nawału...

1 952