Ostatnie tchnienie

Nominacja w plebiscycie 2017
Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: Dark Elements (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Every Last Breath
Data 1. wydania:
2015-07-28
9788380751903
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
demony dziewczyna fantasy nadprzyrodzona moc niebezpieczeństwo paranormal paranormal romance podstęp rodzina romans paranormalny samotność uczucie wykluczenie
Every Last Breath
Dark Elements (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
9788380751903
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Inne

Ostatnia część zrobiona tak trochę "na siłę?". Mało akcji, mało istotnych wydarzeń a za to pełno długich opisów miłostek Layli. Gdyby wyciąć te wszystkie opisy to moglibyśmy całą akcję upchnąć w 2 części. Coś tam się zaczynało dziać i nagle koniec i znowu Big Lov ja go kocham a on mnie i wszędzie serduszka......Rozczarowałam się niestety całą serią. Spodziewałam się po 1...

Takie zakończenie trylogii bardzo mnie satysfakcjonuje. Layla dojrzewa, przestaje się w końcu postrzegać jako wybryk natury, akceptuje swoje ja i w końcu dokonuje wyboru między demonem i gargulcem - facetami których kocha. Według mnie nie mogło być inaczej. Lilin się ujawnia i bezczelnie sieje ferment, a Layla musi dokonać mądrego i odpowiedzialnego wyboru.
Tak, tutaj...

A mi tak strasznie szkoda Zayna..... "Mruganiem odgoniłam łzy i uniosłam twarz.
– Dziękuję. Bardzo ci dziękuję.
Zayne przymknął na chwilę oczy.
– Tęsknię za tobą, Laylo.
Serce ścisnęło mi się, jakby było w imadle."

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

✨"A czy kiedykolwiek jest dobry moment na to, by całkowicie oddać komuś serce? Zawsze będą jakieś przeszkody." ~ Jennifer L. Armentrout "Ostatnie tchnienie"✨
_____________
Ostatni tom historii Layli jest moim ulubionym i już teraz wiem, że kiedyś na pewno do niego wrócę. Wrócę dla fabuły, bohaterów, a zwłaszcza dla Rotha, który zdobył moje serce ❤
Ten tom jest bezpośrednią...

Książka adresowana jest do młodzieży, jednak mimo swego wieku sięgam czasami po takie książki, działają na mnie odświeżająco. To już ostatnia część trylogii, akcja całej powieści jest jest dynamiczna, za wyjątkiem czasu na rozkręcenie w I tomie. Po małym rozruchu, później nie nudzimy się już nawet przez chwilę. W ostatnim tomie, główna bohaterka, siedemnastoletnia Layla...

Cudowna trylogia, nie mogłam się od niej oderwać:)

Świetna seria, od której nie mogłam się oderwać. Seria, która skradła moje serce.
Trudne wybory i miłość, która będzie trwać do końca.
Layla rozdarta jest między dwoma światami oraz między dwoma chłopakami. Między Strażnikiem Zaynem oraz Księciem Demonów Rothem.
Dwie różne drogi...Którą wybierze...
Dodatkowo jest jeszcze Lilin, który dąży do Apokalipsy, a powstrzymać go...

Jeśli sądziłam, że pierwsza część „ognisty pocałunek” oraz druga część „arktyczny dotyk” były dla mnie niesamowitymi książkami, to trzecia część „ostatnie tchnienie”, dosłownie powaliła mnie na kolana. Przy tej lekturze nie obędzie się bez emocji, a co kartkę objawiają się nowe. Przez większość czasu moje serce waliło jak młotem, później wylewałam hektolitry łez, a na sam...

Zapraszam do przeczytania mojej recenzji :)

Dyskusje

1 318