Ostatnie tchnienie

Nominacja w plebiscycie 2017
Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: Dark Elements (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Every Last Breath
Data 1. wydania:
2015-07-28
9788380751903
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
demony dziewczyna fantasy nadprzyrodzona moc niebezpieczeństwo paranormal paranormal romance podstęp rodzina romans paranormalny samotność uczucie wykluczenie
Every Last Breath
Dark Elements (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
9788380751903
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Inne

Ostatnia część trylogii Dark Elements,jest w dosłownym tego słowo znaczeniu,cudownym zwieńczeniem losów Layly i Rotha.
Jest cukierkowo.
Ckliwie.
Czasami nawet zbyt.
Momentami tęskniłam do pewnej siebie i zuchwałej,ciemnej strony Rotha.
Jego arogancja zawsze u mnie punktowała. 😉
Layla jak zwykle,na własne życzenie ładowała się w kłopoty,ale tutaj już powiedzmy,że przywykłam...

Kocham 😍

Super seria. Polecam bardzo 😉

Świetna kontynuacja, jak na ostatnią część jest na prawdę dobrze !

Jedna z moich ulubionych serii

Bardzo przyjemnie mi się czytało tą część. Fajne zakończenie. W pewnych momentach myślałam, że jest za bardzo cukierkowo, ale nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo. Szkoda również że Bambi do niech nie wróciła, i równie mało została opisana relacja Layly ze swoim audiatorem.
Chętnie bym jeszcze poczytała o relacji szefowej z Laylą.

Wymęczyła mnie ta część okropnie. Cała akcja i problemy zeszły na dalszy plan, żeby bohaterowie mogli okazywać sobie miłość w różnych miejscach. Masakra, pomysł był super ale akcja była strasznie przeciągana i było to nudne. Także nudziły się teksty typu "z każdym oddechem kocham cię coraz bardziej" i tak co drugą stronę. Strasznie to przesłodzone, co za dużo to niezdrowo 🤷🏻‍♀️

Uwielbiam

Kiedy myślisz, że gorzej być nie może, po tych słowach pojawia się on. Najgorszy z demonów, którzy przedstawia się mianem twojego brata.
I wtedy już wiesz, że zawsze może być gorzej, nawet jeśli wylądowałeś w ogniach piekielnych.

Lilin sprawia, że nasza grupa bohaterów nie będzie mogła przez długi czas porządnie się wyspać.
Nikt nie może go powstrzymać, nikt nie wie co...

Przygoda z trzecim i ostatnim tomem Dark Elements zakończona. Niewiele mogę napisać, żeby nie spoilerować tym, którzy nie czytali. Na pewno przygoda była bardzo wciągająca z tym niuansem, że przy końcu miałam wrażenie, że z oryginalnego pomysłu nagle dostałam miks znanych motywów: z Harrego Pottera, Opowieści z Narnii czy Darów Anioła. Na pocieszenie powiem, że ostatnie...

Miałam dać ocenę 8, ale przed lekturą obiecałam sobie, że jeśli Layla wybierze mojego chłopaka to w podzięce dodam gwiazdkę.
Fabuła ma pewne mankamenty, również w pozostałych częściach, mimo to Dark Elements przyniosło mi sporo przyjemności.
Z wyjątkiem opisów scen walk - nie są najlepsze.
Zauważyłam, że gł. bohaterka z każdą częścią staje się coraz bardziej irytująca,...

Dyskusje

1 580