Droga prawdziwego mężczyzny - Duchowy przewodnik po świecie kobiet, pracy i pożądania

David Deida Wydawnictwo: Biały Wiatr poradniki
Biały Wiatr
kobieta mężczyzna związek relacje miłość sex pożądanie praca duchowość
poradniki
kobieta mężczyzna związek relacje miłość sex pożądanie praca duchowość

Zbiór luźnych myśli. Średnio rozwiniętych. Średnio powiązanych. Mi czytało się ciężko. Szczególnie, że nie była to pierwsza pozycja o związkach damsko-męskich w mojej biblioteczce.
Raczej skierowałbym kroki w stronę książek Volanta, czy Kwaśniewskiego i Masłowskiego "Czasem czuły, czasem barbarzyńca". Treść ta sama a stanowczo lżej napisana.

Zdecydowanie mi sie podoba ta książka..

Ta książka ma wiele wartościowych spostrzeżeń. Niestety, aby do nich dotrzeć trzeba przedrzeć się przez zasłonę natchnionego języka, mizoginii i ideologi new age wprost z połowy lat dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku.

Książka dała mi to czego szukałem , polecam

Wszystko spoko, gdyby nie otoczka rozwiązłości i nieustanny nacisk na oddawaniu się rozkoszy nie zważając nieraz na wartości. Autor odpływa z każdą stroną coraz bardziej. Czuć straszny odór jakiejś religii lub wyznania. Troszeczkę mądrości i prawd uniwersalnych(szczypta).

Kazdy mężczyzna powinien przeczytać tę książkę

Moc. Po co pisać więcej. Dla faceta obowiązek. Kobiety jednakże też mogą z tego sporo wyciągnąć.

Książka co prawda jest skierowana do mężczyzn, ale z pewnością i kobiety wiele mogą z niej wynieść dla samych siebie. Przyznaję, że napisana jest takim charakterystycznym dla Deidy językiem, niezwykle bezpośrednim, a jednocześnie "duchowym". Może momentami wolałabym więcej prostoty, ale całościowo książka jest niezwykle wartościowa. Pomogła mi lepiej zrozumieć zarówno...

Jest to jedna z książek, która zmieniła moje życie.

Traktuje związki męsko-damskie z typowo męskiej perspektywy. W książce wciąż przewija się motyw miłości, dawania siebie, ale nie w sposób nachalny - każdy może wybrać jak chce żyć.

Fragmenty są bardzo bezpośrednie. Przeszkadzały, a czasem nawet zniesmaczały mnie wstawki typu "wchodzenie dogłębnie w świat jak w...

To najgłębsza książka, jaką miałem przyjemność czytać.

• Rozwój osobisty
  • Psychologia