Okładka książki Literatura - media - polityka. Prace ofiarowane Panu Profesorowi Krzysztofowi Stępnikowi
Magdalena Piechota Wydawnictwo: językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Teksty drugie nr 6 / 2019 Dominik Antonik, Przemysław Czapliński, Bernadetta Darska, Katarzyna Frukacz, Bogusław Grodzki, Magdalena Horodecka, Brian Massumi, Jan Miklas-Frankowski, Jakub Momro, Kasper Pfeifer, Magdalena Piechota, Redakcja pisma Teksty Drugie, Kinga Siewior, Paweł Zajas, Agata Zawiszewska, Edyta Żyrek-Horodyska
Ocena 0,0
Teksty drugie ... Dominik Antonik, Pr...
Okładka książki BRIDELLE Style Anna Matuszewska, Magdalena Piechota, Karolina Waltz
Ocena 5,9
BRIDELLE Style Anna Matuszewska, M...
Okładka książki Mój ślub, mój styl Magdalena Piechota, Karolina Waltz
Ocena 0,0
Mój ślub, mój ... Magdalena Piechota,...