Teoria socjologiczna a transformacja społeczeństwa polskiego

Okładka książki Teoria socjologiczna a transformacja społeczeństwa polskiego
Marek Ziółkowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe Scholar
2015-01-01
2015-01-01
Teoria socjologiczna a transformacja społeczeństwa polskiego Marek Ziółkowski socjologia transformacja społeczeństwo polskie

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Mentalność Polaków Jadwiga Koralewicz, Marek Ziółkowski
Ocena 0,0
Mentalność Pol... Jadwiga Koralewicz,...
Okładka książki Współczesne teorie socjologiczne, t. 1 i 2 Aleksandra Jasińska-Kania, Lech M. Nijakowski, Jerzy Szacki, Marek Ziółkowski
Ocena 6,7
Współczesne te... Aleksandra Jasińska...