Złotniejący świat

Okładka książki Złotniejący świat
Maria Konopnicka Wydawnictwo: Biuro Literackie Seria: 44. Poezja polska od nowa poezja
poezja
44. Poezja polska od nowa
Złotniejący świat
Biuro Literackie
2010-10-08
2010-10-08
konopnicka poezja

Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 10,0
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Wybór nowel Maria Konopnicka, Bolesław Prus, Henryk Sienkiewicz
Ocena 8,0
Wybór nowel Maria Konopnicka, B...
Okładka książki Wiersze dla dzieci Władysław Bełza, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Ignacy Krasicki, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki
Ocena 7,5
Wiersze dla dz... Władysław Bełza,&nb...
Okładka książki Zimowe wiersze i baśnie Hans Christian Andersen, Jan Brzechwa, Jacob Grimm, Wilhelm Grimm, Maria Konopnicka, Julian Tuwim
Ocena 7,8
Zimowe wiersze... Hans Christian Ande...