Był sobie pies

Patronat LC
W. Bruce Cameron Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Był sobie pies (tom 1) Seria: Był sobie pies powieść przygodowa
A Dog's Purpose: A Novel for Humans
2017-02-15
2012-01-01
Data 1. wydania:
2012-07-05
Edyta Świerczyńska
Wydawnictwo Kobiece
pies ekranizacja przygodowe miłość optymizm pogoda ducha powieść obyczajowa przygoda przyjaźń
A Dog's Purpose: A Novel for Humans
Był sobie pies

Oficjalne recenzje i

Pies i jego chłopiec

[ 67 ] Link do recenzji

Piękna książka, nie tylko dla wielbicieli "braci mniejszych"

Cudem nie płakałam tyle co na filmie, to chyba zasługa audiobooka, czytając pewnie bardziej bym się wczuła. Wspaniała historia psa i jego kilku wcieleń, podczas których odkrywa cel swojego życia. Bardzo ciepła historia, polecam każdemu, nawet tym co mają serce z kamienia! Na pewno Bailey je poruszy!

Tak samo jak dwójka, smutna i wzruszająca, ale miałam wrażenie, że tutaj mniej się smuciłam, niż przy czytaniu dwójki. Ale mimo wszystko przy tej serii każdy się mocno wzruszy ;)

Bardzo ciepła książka, która napisana jest przyjemnym językiem. Nie jest to arcydzieło, które otworzy czytelnika na jakieś nowe idee i przemyślenia. Ale dwukrotnie ciekły mi łzy ze wzruszenia. Czy to nie jest znak, że książka napisana jest dobrze? Po drugą część nie sięgnę. Nie dlatego, że zawiodłam się na pierwszej bo podobała mi się ale wydaję mi się, że koncept...

Książka zabawna, miejcami przejmująca ale bardzie spodoba się osobą które psa nie mają ale wciąż tęsknią za dzięcięcym marzeniem o posiadaniu go. Dla prawdziwych psiarzy to tylko marna próba antropomorfizacji psa, która niestety bywa szkodliwa.

Ciekawa i bardzo wzruszająca opowieść o losach psa , który wraca na Ziemię w nowych psich wcieleniach aby poznać sens życia i opiekować się swoim ,, chłopcem "

Wzruszająca opowieść o wiernym psie i jego wielu wcieleniach.

Lekka, miła i przyjemna, czyli taka, po którą ściągam bardzo rzadko (idealna na wyzwanie czytelnicze sierpnia). Początkowo bałam się, iż nie sprostam tej książce i szybko się nią znudzę, jednak naprawdę mnie wciągnęła, wzruszyła i pozwoliła spojrzeć inaczej na życie zwierząt i ich właścicieli. Polecam książkę każdemu.

Oj jak ja się zryczałam

Młodzieżówka 😊