Kulisi

Czytelnik
Chiny kulisi literatura polska
literatura piękna
Chiny kulisi literatura polska

Książka - a raczej książeczka, doskonała, ale nie wiem czy polecać. Mroczna, okrutna historia bez happyendu. Jak teraz o tym myślę, to kojarzy mi się z filmem "Truposz" Jarmuscha. Opowieść o dążeniu i znoju, próbie powrotu do domu. Dobra, paskudna książka - jeśli wiecie, co mam na myśli ;) Jeśli wpadnie Wam w ręce, na pewno warto przerzucić te kilkanaście stronniczek i...

• Inne w biblioteczce
  • MamaMa