Kup teraz - 10 ofert w cenie od 8.87 zł do 35.90 zł

Sonia Draga
The Lost Sisterhood
kryminał, sensacja, thriller
Ewa Penksyk-Kluczkowska

Książka na pewno warta uwagi. Przedstawiona historia ciekawa i tajemnicza, pokazuje dużą wyobraźnie autorki. Bohaterki "z jajem". Bardzo przyjemnie się czytało. Choć na chwilę można się wczuć w podróżującą bohaterkę, która odkrywa skryte przed innymi tajemnice.

Przyjemna odskocznia od cięższej lektury.
Jest akcja, są złoczyńcy, są piękne kobiety, jest zagadka.
Polecam

Naprawdę świetna książka przygodowo-„historyczna”. Ma świetna momenty, ma tez trochę słabsze, czasem widać ze tłumaczenie mogłoby być lepsze. Ale ogólnie polecam, wciągająca historia, ciezko odłożyć, pomimo ze pod koniec robi się trochę nudno.

Po prostu super - zwłaszcza, jeśli ktoś się pasjonuje historią starożytną. Widać, że autorka wnikliwie poznała temat. Bardzo mi się podobała! Plus ciekawie się czyta tego typu książki napisane przez kobietę - to jest zdecydowanie potrzebne :)

Na półkach: , , , ,

Świetna książka, nie mam do czego się przyczepić. Przez wszystkie strony była wciągająca, raz bardziej chciałam być przy Myrinie a raz przy Dianie. Dużo z niej wyniosłam, no po prostu świetna!

oczarowała mnie ta książka i historia Myriny :)

Bardzo udane połączenie harlequinowego romansu, mitologii i powieści przygodowej. Historia kilku kobiet z kobiecej perspektywy. Opowieść o tym, że silna, niezależna kobieta też w głębi duszy pragnie jednak męskiego, silnego, wspierającego ramienia i nie bardzo się tego nawet wstydzi. Konstrukcja podobna do "Zagadki Orfeusza" Toma Harpera, ale napisana z dużo większym...

„Zaginione wojowniczki” Anne Fortier to powieść łącząca dwa plany czasowe. Wątek dotyczący współczesności koncentruje się wokół Diany Morgan – filolog pracującej w Oxfordzie, specjalizującej się w temacie Amazonek i językach starożytnych. Wątek rozgrywający się w przeszłości przenosi czytelnika do starożytnej Grecji i Troi, wydarzeń znanych z mitów oraz „Iliady” Homera....

Świetne połączenie mitologii, powieści obyczajowej, romansu, powieści przygodowej. Trochę napięcia.... trochę tajemnicy...po prostu przyjemnie spędzone kilkanaście godzin.

Ciekawa kobieca sensacyjno-przygodówka.
Historia ma dwa wątki - jeden współczesny, gdzie poznajemy losy młodej uczonej Diany Morgan, do której tajemnicza organizacja zwraca się z propozycją zbadania nowego odkrycia, rzekomo związanego z amazonkami, i drugi wątek, historia rozgrywająca się u schyłku epoki brązu, gdzie z kolei śledzimy przygody wojowniczej Myriny.

Momentami...

• 2018