Jak wygrywać walki duchowe?

Okładka książki Jak wygrywać walki duchowe?
Marie-Anne Le Roux Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC poradniki
poradniki
Sortir gagnant de nos luttes interieures.
Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
2013-01-01
2013-01-01
Ida Radziejowska

Bardzo dobry przegląd taktyk szatana i sposobów, jak im przeciwdziałać. Użyteczne i praktyczne. Książka napisana w sposób wymagający, ale dający nadzieję. Ponieważ każdy toczy walki duchowe na innym polu, inne podrozdziały będą go interesowały, ale myślę, że przegląd jest na tyle obszerny, że wszyscy czytelnicy odnajdą tu treści adekwatne do charakteru ich duchowych zmagań, słabości i zalet. Czytałam książkę zgodnie z instrukcją, tzn. rozdział na tydzień i wierzę, że to dobra metoda. Minusik za nieco zbyt świątobliwy język, ale to nieistotny drobiazg. Jeżeli szukamy wielkiego przełomu, to nie tutaj. Nie chodzi o błyskotliwe rekolekcje, tylko praktyczne środki do nawrócenia.

Książka odtwórcza ale sensowna.

Książka odtwórcza ale sensowna.

Dodaj cytat z książki Jak wygrywać walki duchowe?