Ściśle tajne

Okładka książki Ściśle tajne
Alex Kava Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Ryder Creed (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Ryder Creed (tom 2)
Silent Creed
HarperCollins Polska
2015-10-21
2015-10-21
Andrzej Goździkowski
ulewa burza laboratorium psy wojsko naukowiec fbi śmierć śledztwo tajemnice

Okładka książki Żywioły J.T. Ellison, Alex Kava, Erica Spindler
Ocena 6,3
Żywioły J.T. Ellison, Alex ...
Okładka książki Cienie nocy J.T. Ellison, Alex Kava, Erica Spindler
Ocena 5,9
Cienie nocy J.T. Ellison, Alex ...

O dziwo lepsza niż 1 .

O dziwo lepsza niż 1 .

Meega wkręciłem się w serię z Maggie. Właśnie skończyłem drugi tom z serii R. Creeda i bardzo cieszę się, że ujmuje on nie tylko jego perypetie.
Już sięgam po kolejny tom!

Już sięgam po kolejny tom!

Bardzo fajna i ciekawa kolejna część przygód Rydera i Maggie, po raz kolejny brakowało mi tylko dłuższego zakończenie :)

Bardzo szybko się czyta. Polecam fanom Meggie O'Dell :)
Fajnie patrzeć, jak rozwija się relacja z Creed'em.Ciekawe co będzie w następnych częściach. Nie mogę się już doczekać :)

Bardzo szybko się czyta. Polecam fanom Meggie O'Dell :)

Tłem tej książki są wojskowe, ciemne sprawki, a nie mordy seryjnego zabójcy. Taki klimat nie do końca mi odpowiada, ale czytałam z zapartym tchem dla nieco rozwijającej się relacji Maggie i Rydera. Można wciągnąć w 2 dni :)

Bardzo szybko się czyta, nawet nie wiadomo kiedy się kończy. Pomimo tego, że czasem akcja przenosi się w inne miejsca, do innych bohaterów, wszystko przedstawione jest przejrzyście i człowiek się nie gubi. Polecam.

Bardzo szybko się czyta. Polecam wszystkim miłośnikom serii o Meggie O'Dell.

Bardzo szybko się czyta. Polecam wszystkim miłośnikom serii o Meggie O'Dell.

lawina błotna niszczy tajne wojskowe laboratorium.na miejscu spotykają się ratownik z psami oraz agentka fbi.trochę sensacji ,ciekawy temat tresury psów ratoników.

Wątpliwości zaczęły się juz w pierwszym tomie i mogę wam w skrócie powiedzieć, że dotyczyły nadmiernej obecności Maggie (kobieto, masz własną serię, spadaj!) i niestety nie zmieniło się to zbytnio przed kolejne dwa tomy i coraz bardziej mam ochotę rzucić to w pizdam. Bo wiecie, ja chciałam Rydera! Tego zamkniętego w sobie, tajemniczego gościa z obsesją na punkcie psów. Bo piesy to on ma boskie i totalnie ratują ten niewypał, który jest całą serią. Ale wracając. Chcę Rydera, a ta cholera Maggie wyskakuje mi z każdego zakamarka, jakby własnych spraw o swojego terenu nią miała. I to mnie wkurza prawie najbardziej, że ona mimowolnie wysuwa się na pierwszy plan i gubimy sens czyja ta seria właściwie jest...

Lubię takie sensacji,pełne napięcia.Zwrotów akcji.
Alex Kava napisała,książkę ,która wciąga od razu.
Mamy tu eksperymenty medyczne sprzed laty.
Komisję senacką.
Dużo poświęca uwagę psom.Psom ratowniczym.

Widac,że autorka zna się na rzeczy.
Moment pracujących koparek -bardzo dobrze opisany.

Lubię takie sensacji,pełne napięcia.Zwrotów akcji.
Alex Kava napisała,książkę ,która wciąga od razu.
Mamy tu eksperymenty medyczne sprzed laty.
Komisję senacką.
Dużo poświęca uwagę psom.Psom ratowniczym.

Widac,że autorka zna się na rzeczy.
Moment pracujących koparek -bardzo dobrze opisany.