Ściśle tajne

Alex Kava Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Ryder Creed (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Silent Creed
Ryder Creed (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Andrzej Goździkowski
ulewa burza laboratorium psy wojsko naukowiec fbi śmierć śledztwo tajemnice

Bardzo szybko się czyta. Polecam fanom Meggie O'Dell :)
Fajnie patrzeć, jak rozwija się relacja z Creed'em.Ciekawe co będzie w następnych częściach. Nie mogę się już doczekać :)

Tłem tej książki są wojskowe, ciemne sprawki, a nie mordy seryjnego zabójcy. Taki klimat nie do końca mi odpowiada, ale czytałam z zapartym tchem dla nieco rozwijającej się relacji Maggie i Rydera. Można wciągnąć w 2 dni :)

Bardzo szybko się czyta, nawet nie wiadomo kiedy się kończy. Pomimo tego, że czasem akcja przenosi się w inne miejsca, do innych bohaterów, wszystko przedstawione jest przejrzyście i człowiek się nie gubi. Polecam.

Bardzo szybko się czyta. Polecam wszystkim miłośnikom serii o Meggie O'Dell.

lawina błotna niszczy tajne wojskowe laboratorium.na miejscu spotykają się ratownik z psami oraz agentka fbi.trochę sensacji ,ciekawy temat tresury psów ratoników.

Wątpliwości zaczęły się juz w pierwszym tomie i mogę wam w skrócie powiedzieć, że dotyczyły nadmiernej obecności Maggie (kobieto, masz własną serię, spadaj!) i niestety nie zmieniło się to zbytnio przed kolejne dwa tomy i coraz bardziej mam ochotę rzucić to w pizdam. Bo wiecie, ja chciałam Rydera! Tego zamkniętego w sobie, tajemniczego gościa z obsesją na punkcie psów. Bo...

Lubię takie sensacji,pełne napięcia.Zwrotów akcji.
Alex Kava napisała,książkę ,która wciąga od razu.
Mamy tu eksperymenty medyczne sprzed laty.
Komisję senacką.
Dużo poświęca uwagę psom.Psom ratowniczym.

Widac,że autorka zna się na rzeczy.
Moment pracujących koparek -bardzo dobrze opisany.

Wspaniały duet, nie można się od nich oderwać.

Czytam sobie, czytam z wypiekami na twarzy, aż tu nagle koniec 😮!!!! Co tu jest grane 🤔? Przekonasz się jak przeczytasz. Gwarantuje, że poczujesz to sami.

62/2019

Dyskusje