Powrót smoka

Okładka książki Powrót smoka
Andrzej Grabowski Wydawnictwo: Małopolska Oficyna Wydawnicza KORONA literatura dziecięca
22 str. 22 min.
literatura dziecięca
Małopolska Oficyna Wydawnicza KORONA
1998-01-01
1994-01-01
22 min.
smok wawelski Kraków Wawel Krak

Dla czytelników 5-100 lat

Króciutka książeczka, duże litery, więc mogłaby się nadawać do samodzielnego czytania.

Tytuł jest przewrotny i wciąż niestety aktualny (pierwsze wydanie książki było w 1984r.)

Na pewno warte przeczytania!

Dla czytelników 5-100 lat

Na pewno warte przeczytania!

Dodaj cytat z książki Powrót smoka