L'armée des âmes

Okładka książki L'armée des âmes
Cassandra O'Donnell Wydawnictwo: J'ai Lu Cykl: Rebecca Kean (tom 5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2014-03-26
francuski
wampiry rodzina bitwa

Nadal wspaniala seria a najciekawsza jest babcia i jej kolezanki z piekla rodem
Troche za malo Raphaela ale nadal ciekawie sie czyta.

Nadal wspaniala seria a najciekawsza jest babcia i jej kolezanki z piekla rodem
Troche za malo Raphaela ale nadal ciekawie sie czyta.

11/21

11/21

W bardzo dużym skrócie:

- Spotkanie rodzinne Vikaris tzn Rebeccy ze swoją babcią oraz jej dwóch wiekowych koleżanek.

- Walka przeciwko potężnemu nowemu wrogowi - choć to akurat nic zaskakującego, ale jego natura jest nowa dla serii.

- Pogłębienie wątku Leo - córki głównej bohaterki. Zaczyna pomału wychodzić na pierwszy plan a jej powiązanie ze światem zmarłych nabiera większego znaczenia dla serii.

Jak zawsze sama fabuła jest przyjemna i dobrze się czyta. Dużo dobrze opisanych scen walki choć tym razem z większym rozmachem możemy się wczytać w magie bitewną czarownic wojny. Do tego odpowiednia dawka czarnego humoru. Mniej nurtującego główną bohaterkę rozterek sercowych - co jest bardzo dużym plusem.

W bardzo dużym skrócie:

Czytałam po angielsku dzięki translatorowi google..to tak świetna seria.

Czytałam po angielsku dzięki translatorowi google..to tak świetna seria.

Dodaj cytat z książki L'armée des âmes