Terrienne

Data 1. wydania:
2011-01-20
francuski
9782070637232
inny wymiar tajemnica porwanie dystopia

Na półkach: , , , , ,

W październikowej pogodzie Anne Collodi znalazła miejsce do którego mogła zostać wywieziona jej siostra rodzona, która zniknęła bez śladów dzień po jej ślubie, półtora roku temu. To miejsce nie jest jak żaden inny na Ziemi, to miejsce jest zamieszkiwane przez istoty, które nie oddychają, a o mieszkańcach naszej planety mają takie same zdanie, co my o fantastycznych istotach...

• 2015
  • G: Przygoda