Zbrodnia pierwszej klasy

Robin Stevens Wydawnictwo: Dwukropek Cykl: Zbrodnia Niezbyt Elegancka (tom 3) literatura młodzieżowa
First Class Murder
Dwukropek
kryminał dziewczynka podróż pociąg śledztwo literatura dla dzieci
First Class Murder
Zbrodnia Niezbyt Elegancka (tom 3)
literatura młodzieżowa
kryminał dziewczynka podróż pociąg śledztwo literatura dla dzieci

Kolejna część, która zasługuje na pięć gwiazdek. Oby tak dalej. Nie mogę wyjść z podziwu, że można napisać coś tak dobrego dla dzieci. Hazel i Daisy mają szczególne miejsce w moim sercu, a trzeci tom jest o tyle wyjątkowy, że przemyca także problemy rasizmu, co zasługuje na pochwałę. Intryga, która zostaje mu przedstawiona jest naprawdę niesamowita i nietuzinkowa. Polecam...

Ubóstwiam książeczki z serii "Zbrodnia Niezbyt Elegancka"! To przeurocze, ale nieprzesłodzone historie bez krwi, flaków i przemocy, za to w pięknych dekoracjach i z odrobiną humoru. Też chciałabym wyruszyć w podróż Orient Expressem z bohaterami "Zbrodni pierwszej klasy".

Kłótnie! Kłamstwa! Pieniądze! Śmierć!*

Nie mogłyśmy się z córką doczekać kolejnych tomów
serii „Zbrodnia niezbyt elegancka”
autorstwa Robin Stevens wydawnictwa Dwukropek.
To seria powieści kryminalno-detektywistycznych dla młodzieży.
Bohaterkami są nastoletnie dziewczyny Daisy Wells i Hazel Wong,
które założyły Towarzystwo Detektywistyczne Wells & Wong.

Pierwsze dwie...

W pewnym momencie to kto zabił zrobiło się trochę zagmatwane, ale moim zdaniem to najlepsza książka detektywistyczna jaką czytałam.

• 2019
  • 2018
  • Kryminał
  • Na półce J. 2019
  • X_2019
  • 1. Biblio Główna

Dodaj cytat z książki Zbrodnia pierwszej klasy