Rose i srebrna zjawa

Holly Webb Wydawnictwo: Papilon Cykl: Rose (tom 4) Seria: Rose literatura młodzieżowa
Rose and the Silver Ghost
literatura młodzieżowa
9788324519866
Patrycja Zarawska
Rose

Ostatnia z przygód Rose to wspaniałe zwieńczenie serii, które wreszcie rozwiewa tajemnicę dziewczynki i pochodzenia jej mocy. A to wszystko dzięki srebrnemu lusterku...

W życiu Rose wiele się zmieniło, odkąd los pozwolił jej opuścić sierociniec. Teraz ma moc, która stała się stałą częścią jej życia.

Równie ciekawa i emocjonująca co poprzednie części, tym razem...

Od powrotu z Wenecji w życiu Rose zaszło sporo zmian. Przestała być pokojówką, a zaczęła być panienką i uczestniczyć wraz z Bellą w lekcjach panny Fell. Jedna rzecz natomiast pozostała taka sama, nurtujące pytanie: kim byli jej rodzice i co się z nimi stało? Kluczem do rozwiązania tej zagadki okazuje się srebrne lusterko, będące własnością panny Fell, a które kiedyś...

Dobra książka jak wszystkie z serii. Wciągająca, przepełniona magią i tajemnicą. Trochę straszna, brutalna, ale zawsze cudowna. Ma w sobie to coś. Fajnie, że wreszcie doszło do rozwinięcia historii bohaterów, a słabego zakończenia, o którym ludzie pisali nie było. Może nie spodziewałam się takiego zakończenia jakie dostałam, ale było ono bardzo zadowalające. Polecam przeczytać!

O ile wszystkie poprzednie książki z serii szczerze mnie zachwyciły to ostatnia część była dla mnie gigantycznym rozczarowaniem.
Od samego początku niesamowicie pragnęłam poznać historię Rose - kim byli jej rodzice? Skąd wzięły się u niej magiczne zdolności? - ale autorka zaczęła bawić się w brazylijskie telenowele i ostatecznie wyszła z tego oklepana historyjka.
Wolałabym...

Na półkach: , , , , ,

To już niestety ostatnia książka z serii "Rose". :(
Powiem jedno.
Przeczytałam w jeden dzień.

Ostatnia i chyba najbardziej zadziwiająca ze wszystkich. :)

• Chcę w prezencie
  • Literatura dziecięco-młodzieżowa
  • Literatura młodzieżowa
  • 2015
  • 2016
  • Zakup własny
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Rose i srebrna zjawa