rozwiń zwiń

literatura piękna
Prószyński i S-ka
1997-01-01
1997-01-01

Ogromnie to była miła lektura i pewnie gdybym nie znała serialu, dałabym gwiazdkę lud nawet dwie więcej. Ale (co rzadko mi się zdarza w takich przypadkach) uważam, że serial był znacznie lepszy. Chyba nawet pokusiłabym się o określenie go genialnym (w dużej mierze dzięki znakomitym aktorom).
Ale i tak fajnie poczytać o Pawle, Anuli i ich rodzinach (matkach zwłaszcza).

Ale i tak fajnie poczytać o Pawle, Anuli i ich rodzinach (matkach zwłaszcza).

Przyjemne , lekkie i wesołe opowiadania. Książka przeczytana jednym tchem , nie mogłam się oderwać

Dodaj cytat z książki Wojna domowa