Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską

poradniki
Burda Publishing Polska
2014-10-22
2014-10-22

Najbardziej głupio wydane pieniądze.

bardzo fajnie zebrane informacje nt. odżywiania - kompendium wiedzy o białkach, tłuszczach i węglowodanach w jednym miejscu, dla chcących pogłębić wiedzę, bogata bibliografia :) do tego smaczne i łatwe poglądowe przepisy wg miesięcy :)

Za ładne zdjęcia.

Książkę się fajnie "przegląda", fajne wydanie, ładne zdjęcia sprawiają, że fajnie się z książką obcuje :)
Jedank sama treśc bardzo, bardzo przeciętna. Brakło mi cierpliwości by przeczytac ją z deski do deski. Najbardziej podobał mi się fragment o sztuce walki jaką Anna kiedyś trenowała czyli karate. Szkoda, że nie rowinęła tego wątku :)

Książka z dużą ilością wiedzy w pigułce. Jest prosta, zrozumiała i konkretna. Przepisy są bardzo fajnie skonstruowane ponieważ na każdy miesiąc jest kilka opcji, możemy dzięki temu wykorzystać na przykład sezonowe owoce czy warzywa (A zimą - rozgrzewające). Po za tym możemy dowiedzieć się do czego wykorzystywać już bardzo popularne w naszym kraju superfoods. Dużo informacji...

Bardzo ładne zdjęcia, kilka ciekawych przepisów, ale niestety na tym plusy się kończą. Zdjęć jest zdecydowanie za dużo w stosunku do treści, przez co jest to bardziej magazyn lub album niż poradnik. Wiele przepisów zawiera produkty, które są trudno dostępne i drogie. Zbyt duży nacisk jest położony na niektóre produkty, które nie powinny występować w diecie aż tak często,...

Jak dla mnie książkę można przeczytać. szybko mijają strony ale treść tej książki jest słaba. Autorka strasznie się lansuje w tej książce. jak ktoś uprawia jakiś spotr i trochę czytał książek o zdrowym życiu to ta książka go raczej rzbawi niż pomoże.

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2018/02/anna-lewandowska-zyj-zdrowo-i-aktywnie.html

Bardzo sceptyczne nastawienie zamieniło się w miłe zaskoczenie. Bardzo podobają mi się przepisy, ponieważ oparte są na łatwo dostępnych i tanich produktach. Wiadomo, że co druga książka kucharska ma świetne przepisy, ale cena składników przyprawia o ból głowy. Druga rzecz jak mi się spodobała to przykładowe treningi z opisem i zdjęciami. Zaczęłam ćwiczenia i gorąco polecam.

Polecam wszystkim, którzy chcą przejść na zdrowe odżywianie !! Ciekawe informacjce, przepisy i porady.
Polecam przeczytać bo warto !

• 2014
  • 2015