Kup teraz - 10 ofert w cenie od 11.00 zł do 31.40 zł

Uroczysko

Magdalena Kordel Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Uroczysko (tom 1) literatura piękna
Prószyński i S-ka
życie kobieta zmiana maja
Uroczysko (tom 1)
literatura piękna
życie kobieta zmiana maja

Ciekawa, ciepła opowieść o Majce, żywiołowej kobiecie, której wali się życie. Dużo humoru i dynamiczna fabuła pozwala zapamiętać książkę na dłużej

Książka lekka, łatwa i przyjemna, w sam raz na relaks w spokojne wieczory. Można się uśmiechnąć (krowa, bigos, amory). Są i wątki trudniejsze, jednakże mijają bardzo szybko..
Historia i styl bardzo podobny do Pani Agnieszki Krawczyk i cyklu "Magiczne miejsce". Warto czasem zanurzyć się w spokojnej, sielankowej lekturze.

Książka do odpoczynku, uspokajająca, ale i zabawna. Polecam tym, którzy potrzebują wytchnienia od codziennych nerwów. Mi pomogła.

Miła ,lekka i przyjemna. Świetna książka na poprawę humoru. Polecam

Przyjemna książka. Tak jak ktoś już to napisał w opinii - połączenie "Domu nad rozlewiskiem" i "Nigdy w życiu".

Lekka i przyjemna. Bardzo fajna lekka historia , dobrze się czyta , wywołuje uśmiech na twarzy.

Fajna książka, chociaż nie taka do końca lekka ;) Ale podobała mi się ;)

1970

Tego typu historii napisano już wiele, więc książka raczej nikogo nie zaskoczy. Czyta się ją jednak bardzo przyjemnie. Podoba mi się styl i język autorki. Książka wręcz skrzy się inteligentnym humorem, więc świetnie się przy niej bawiłam. W swoim gatunku jest naprawdę bardzo dobrą pozycją. Polecam jako lekturę relaksującą i antystresową.

"Uroczysko" to takie połączenie "Domu nad rozlewiskiem" Kalicińskiej z "Nigdy w życiu" Grocholi...
Zabawna, lekka w sam raz na jesienny wieczór.
Ale nie sądzę aby zapadła na długo w pamięci

Życiowa opowieść z nutą humoru i wieloma radami jak iść przez z codzienność i walczyć o siebie.

1 775
  • Literatura polska