Kastor majsterkuje

Lars Klinting Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kastor (tom 1) literatura dziecięca
Castor snickrar
Kastor (tom 1)
literatura dziecięca
Magdalena Landowska
kastor lars klinting

Nie wiem, czy wspominałam już na łamach bloga o tym, że lubię książki, w których autor traktuje dziecko na równi z dorosłym, jeśli chodzi o nazewnictwo. Pewnie, że nie mam tu na myśli jakichś skomplikowanych łacińskich terminów, ale określenia rzeczy, które nas otaczają. No bo dlaczego niby dziecko miałoby nie dowiedzieć się, że dane narzędzie to piła kabłąkowa, a inne to...

Recenzję serii książek o Kastorze zamieściłam na blogu: https://szesnastapestka.wordpress.com/2016/07/13/kastor-czyli-diy-dla-najmlodszych/

Ślicznie zilustrowana, pomysłowa książeczka dla ciekawych świata maluchów- krok po kroku mogą śledzić, jak Kastor samodzielnie wykonuje... no właśnie, co takiego? Czy takie czekanie nie jest intrygujące?
Super wstęp do zaznajomienia dzieci z narzędziami majsterkowicza i bajeczne zaproszenie do świata wyobraźni razem z tatą w jego królestwie- piwnicy =)
Polecam!

Lars Klinting nie dość, że stworzył jak na razie dwie książeczki o bobrze Kastorze, przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia,to jeszcze je zilustrował. Myślę, że młodzi czytelnicy będą zachwyceni, gdyż te książeczki to coś nowatorskiego.

Kastor postanowił zbudować swoją skrzynkę na narzędzia. Strona po stronie mamy ukazane, jak to robi oraz jakich narzędzi używa (wszystkie...

• Biblioteka
  • Skandynawia
  • Czytam dzieciom
  • Książki
  • Dziecięca
  • Dla dzieci
  • Na półce

Dodaj cytat z książki Kastor majsterkuje