Kastor piecze

Lars Klinting Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kastor (tom 3) literatura dziecięca
Castor bakar
Kastor (tom 3)
literatura dziecięca
Magdalena Landowska
kastor lars klinting

Kolejna z przygód sympatycznego Kastora, znów nas autor nie zawiódł. Ciekawie zarysowana historia - z przepisem na ciacho na końcu ;) jutro pieczemy - rodzinnie ;) Z chęcią sięgamy po kolejne części!

Recenzję serii książek o Kastorze zamieściłam na blogu: https://szesnastapestka.wordpress.com/2016/07/13/kastor-czyli-diy-dla-najmlodszych/

Kastor ma urodziny, a jego przyjaciel jest jak zwykle głodny. Razem pieką babkę urodzinową. Zagłębiają się w zakamarki kuchni, przepisy babci, proces przygotowywania ciasta według wskazówek. Ciepło i przytulnie jest u Kastora, i pachnie babką:)

• Dla dzieci
  • Książki
  • Biblioteka
  • Dzieciowa
  • Literatura dla dzieci i młodzieży
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Na półce

Dodaj cytat z książki Kastor piecze