Forever i zawsze

Okładka książki Forever i zawsze Jasinda Wilder
Okładka książki Forever i zawsze
Jasinda Wilder Wydawnictwo: Amber Cykl: Ever (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Ever (tom 1)
Forever & Always
Amber
2015-06-11
2015-06-11
Małgorzata Stefaniuk, Maja Rumianowska

Ciekawa książka, aczkolwiek potrafiłam ją łatwo przewidzieć. W pewnym momencie mało prawdopodobna i można by powiedzieć bajkowa. Pewne wątki są zawarte w podobnych do tego typu książkach. Jednakże nie zabiera to jej uroku.

Książka spoko, ale jak dla mnie za dużo w niej seksu. Wiem, że innym taka literatura przypada do gustu, mi zbytnio nie podeszła. Za to zakończenie książki bardzo mnie zaciekawiło. Zabieram się za kolejny tom.

Sięgnęłam po książkę tej autorki, gdyż kiedyś pokochałam cykl "Falling".
Jednak tym razem...totalnie się zawiodłam!
Sceny łóżkowe są mocno przesadzone i oczywiście wielka miłość wybuchła już po paru dniach...
Aż mnie mdliło od tej nierealności i przesadności.

Tylko końcówka zasługuje na plus.
Poważnie zastanowię się, czy sięgać po kolejną część serii "Ever"...

Sięgnęłam po książkę tej autorki, gdyż kiedyś pokochałam cykl "Falling".
Jednak tym razem...totalnie się zawiodłam!
Aż mnie mdliło od tej nierealności i przesadności.

Tylko końcówka zasługuje na plus.
Poważnie zastanowię się, czy sięgać po kolejną część serii...

Początek historii całkiem dobry, szybko dobrnęłam do ponownego spotkania Cadena i Ever po 5 latach rozłąki i....nie wytrzymałam....za dużo seksu, właściwie do końca książki główni bohaterowie dosłownie nie opuszczali łóżka, a ja nie chciałam już o tym czytać.

Ale super !! świetna książka,miłość i sex,dużo tego.Było,ale w tym wypadku to potrzebne,książka z gatunku.Przeczytam i nie zapomnę,
śmierć przyjaciół i rodziny.
Bardzo fajna.

śmierć przyjaciół i rodziny.
Bardzo fajna.

Na początku wydawała mi się banalna. Potem mnie wciągnęła. Jak skończyłam stwierdziłam,że c.d.n. Leży na półce i czeka w kolejce do czytania.

Takie beznadziejne że aż przeczytałam dwa topy w jeden wieczór. Nie rozumiem po co prawie całą książkę ciągnąć o korespondencyjnej przyjaźni. Bo jak to może być miłość skoro żadnemu nie przyszło do głowy żeby wrócić na ten obóz chociażby tylko po to aby się spotkać?
Historia totalnie nie realna. Śmierci jakie nastawały po sobie są moim zdaniem dużą przesadą. Wystarczy stracić jedną bliską osobę by odbiło się to na psychice, nie trzeba uśmiercać całej rodziny aby to opisać.

A nagle na koniec wielkie booom i jest miłość. Bez sensu. Mimo wszystko ciekawa byłam ciągu dalszego....

Ever jest utalentowaną malarką, kiedy w wieku 14 lat straciła matkę w wypadku samochodowym od tego czasu ona, jej siostra bliźniaczka oraz ojciec pomału się od siebie odsuwali.
Eliot jest równie utalentowanym rysownikiem. Jego mama ma raka... Widział śmierć oraz załamanie ojca, który wraz ze złamanym sercem dostał zawału. Został sam... Wrócił do dziadka na ranczo i pomagał mu przy obowiązkach.
Jako nastolatkowie pojechali na obóz plastyczny. Tam zauroczyli się w sobie lecz do niczego między nimi nie doszło. Ale obietnica pisania do siebie listów, była dla nich czymś więcej niż przyjaźń... Przez 5 lat co jakiś czas wysyłali do siebie listy, były bardzo szczere, kiedy w końcu odważył się ją odnaleźć... Kiedy ją zobaczył wiedział, że są sobie pisani.
Pobierają się już po kilku tygodniach znajomości, nie chcą czekać przecież wiedzą, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Jednak nie fortunny los sprawił, że targnął również na ich życie. Wypadek on mocno poraniony a ona nawet nie wiedziała, że mogła zostać mamą... A teraz jeszcze nie wiedzą czy kiedykolwiek się obudzi. Czy poradzi sobie z kolejną prawdopodobnie stratą?
Tego można się dowiedzieć w kolejnym tomie.

Na początku myślałam, że będzie to kolejny słodki romans, aczkolwiek zaskoczyła mnie Autorka. Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Mam nadzieje, że również zaskoczy mnie kolejny tom.
Bardzo polecam.

Bardzo słaba pozycja. Zmęczyła mnie ta książka.

Bardzo słaba pozycja. Zmęczyła mnie ta książka.

polecam bo warto

polecam bo warto