Życie zapisane w kartach. Tarot według wróżbity Macieja

Muza
ezoteryka tarot
ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka tarot

Przyznam na wstępie, że dostałam ową książkę. Proszę zatem nie posądzać mnie o zakup (co czynię jedynie w przypadku naprawdę wartych uwagi tytułów - bo pierdoły zawsze dostaję lub wygrywam - o ironio).

Do rzeczy:

1. Jeśli komuś zależy, na przekartkowaniu życia autora poprzez pryzmat Wielkich Arkanów - nie zawiedzie się takowa osoba.

Pan Maciej bowiem, niewiele rozwinął...

Jednak z najlepszych biografii jakie czytałem.
Książka nie dla każdego bo nie każdy wierzy że wróżbita Maciej jest prawdziwy, ukazuje swoje życie od młodości do lutego 2015.
Naprawdę wiele rzeczy może was zadziwić,
a wniosek z książki nie dotyczy o tyle wróżenia,
co ciężkiej pracy i dążenia do celów.

Szkoda czasu... Ci którzy przeczytali i ocenili na 10, to chyba nie czytali w życiu żadnej, porządnej książki.

Zastanawialiście się kiedyś czy naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość faktycznie można zobaczyć w kartach? Mieliście ochotę zadzwonić, bądź umówić się na wizytę u wróżki?
Chyba każdy z nas chciałby wiedzieć co niesie ze sobą najbliższa przyszłość, czy nasze plany się zrealizują, czy nie spotka nas nic złego, coś co sprawi, że życie ulegnie diametralnej zmianie,,,...

Życie zapisane w kartach to pierwsza autorska książka o tarocie Macieja Skrzątka.W Polsce chyba nie mam takiej osoby,która by nie słyszała o Wróżbicie Macieju.Wróżbita Maciej według mediów i portalu Onet.pl to najbardziej znanym i najbardziej skutecznym wróżbitą w Polsce o 100 procentowej sprawdzalności.Sam Kuba Wojewódzki nazwał Wróżbitę Elvisem Presleyem polskiej...

Dyskusje

• Biografia