Inferno

Dan Brown Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Langdon (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Robert J. Szmidt
Sonia Draga
brown inferno robert langdon ebook
Robert Langdon (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Robert J. Szmidt
brown inferno robert langdon ebook

Opinie [1 627]

Tak jak inne z tej serii bardzo mi się podobała. Bardzo trzymająca w napięciu, a końcówka nie do oderwania się, wciąga niesamowicie, oczywiście nie wszystkim się spodoba. Ale dla mnie bardzo dobra.

Całkiem fajna książka z kilkoma niezłymi zwrotami akcji, jednakże pewne wydarzenia i elementy fabuły wydają się nadto naciągane byleby tylko zamieszać. Zakończenie jednakże zrobiło na mnie wrażenie.

Inspirująca, na czasie, dobrze napisana. Jedna z lepszych powieści Browna. Jedyny minus: wydaje się, że w większości jego powieści (tej także) występuje ta sama główna bohaterka - jakiś niedościgniony ideał autora.

Bardzo aktualna dzisiaj w dobie pandemii

Gdy czytam tak wiele negatywnych opinii o książkach Dana Browna to zastanawiam się, dlaczego czytelnicy jednak je czytają? Jest to literatura rozrywkowa i ja tak ją traktuję. Świetnie się bawiłam czytając "Inferno". Zresztą temat jakże aktualny, u Browna wirus Zobrista - na świecie Koronawirus. Poza tym uważam, że autor doskonale dopracował elementy historii, kultury,...

To już kolejny tom przygód profesora Roberta Langdona i w moim odczuciu najsłabszy. Momentami czułam się znużona lekturą - może to z powodu licznych opisów krajobrazu i zabytków... Jednak końcówka wciągająca i odrobinę zaskakująca.

Zdecydowanie moja ulubiona pozycja od Browna. Ani jedna strona nie zasługuje na usunięcie. Wielki szacunek

To moja pierwsza książka tego autora ale pewnie nie ostatnia. Czytało ją się szybko i ze względu na to, że ciągle się coś dzieje (co może też być męczące) i dlatego, że rozdziały są krótkie. Zwłaszcza w tym czasie taka książka do czytania jak najbardziej. Plus za ciekawostki historyczne :) minus za natłok akcji, który może czasem aż przytłoczyć.

OCENA- 8/10 REWELACJA

„INFERNO” do moja ulubiona książka z twórczości Dana Browna więc nikogo nie zdziwi, że w moim skromnym rankingu powieści tego autora znajduje się na samym szczycie. To połączenie przygody i thrillera, tym razem Robert Langdon musi powstrzymać twórcę tajemniczego wirusa który zagraża ludzkości i całemu światu.

Powieść na pewno przypadnie do gustu...

Mam wrażenie, ze wszystkie książki Dana Browna, to po prostu "kopiuj-wklej"

Znów mamy genialnego Roberta Langdona, znów trzeba ścigać się z czasem, znów mamy piękną kobietę, która pozostaje pod urokiem Roberta

Bardzo ciężko mi się czytało tą książkę pomimo krótkich rozdziałów i dużej czcionki

Na jedyny plus zapisuję to, ze znów każdy wymieniony obiekt, każdą rzeźbę i...

21 751
    7 500