Dead Heat

Patricia Briggs Wydawnictwo: Ace Books Cykl: Alfa i Omega (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Ace Books
urban fantasy Mercy Thompson wilkołaki
Alfa i Omega (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
urban fantasy Mercy Thompson wilkołaki

Przez chwile nie wiedziałem czy czytam książkę o wilkołakach czy przewodnik po koniach. Było o nich o wiele wiele za dużo..

z przykrością muszę wyznać, że czegoś mi tutaj zabrakło. za dużo koni, wspominek i nic nie wnoszących rozmów. zniechęciłam sie do tej serii. zdecydowanie wolę Mercy

Anna i Charles to jedna z moich ulubionych par u Briggs. Moze bardziej sklaniam sie ku Annie , Charles jest jej dopelnieniem . Dla mnie ta czesc slabsza niz poprzednia , zabraklo ognia, ferrworu , jakiegos pazura .Niemniej i tak czytalam z duza przyjemnoscia . Nie bede oszukiwac ze owa przyjemnosc to obcowanie z ulubionymi bohaterami zas fabula ...poczekam na kolejna powiesc :)

Czytałam tę książkę dawno temu. Sięgnęłam po nią dzisiaj ponownie po przeczytaniu "Fire Touched" z cyklu Mercy Thompson. Chyba nie dawała mi spokoju relacja Maggie i Charlesa. Seria "Alfa i omega" jest dobrze napisana, ale brakuje mi w niej jednego elementu, którego nie brak już w cyklu Mercy Thompson, a jest nim relacja uczuciowa między Anną i Charlesem. Od 2 części...

Popełnię zbrodnię i napiszę, że poprzednie części były lepsze. :-P
Oczywiście ta też jest świetna, co można wywnioskować z ilości gwiazdek, ale Annę i Charles'a stać na więcej, dlatego trzymam kciuki za ich następne przygody.

Dyskusje

• Fantastyka