Gwiazda

1999-01-01
Bogumiła Nawrot
miłość pozycja nadzieja

więcej Więcej

Bardzo lubię czytać powieści Danielle Steel jednak ta nie przypadła mi gustu. Opowieść ciągnie się niemiłosiernie autorka często się powtarza trochę bez ładu i składu.

Historia o pięknej młodzieńczej miłości, która trwa przez wiele lat nie zważając na przeciwności losu. Główna bohaterka jest tak idealnie przedstawiona, że naprawdę chciałoby się ją poznać. Wiele razy los był przeciwko niej a ona udowodniła czytelnikowi, że licza sie marzenia i należy do nich dążyć. Polecam warta uwagi

Lubię twórczość Pani Steel- bardzo przyjemnie się ją czyta, jest lekka i wciągająca.
Podobnie było z "Gwiazdą".
Sięgając po kolejne książki tej autorki wiem czego się po niej spodziewać i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.
Polecam, dla przyjemnego spędzenia wolnego czasu.

Jeżeli mam być szczera to męczyła mnie ta książka. Wielokrotnie gubiłam się w wątkach i ciężko było mi się skupić na treści. Opowiadania chyba nie w moim guście.

Nie moja bajka, ale jak mi wpadło w ręce, to przeczytałam (jako czytelniczka masochistyczno-kompulsywna).

Romansidło. Główna bohaterka, Crystal, jest taka piękna. No taka piękna, taka niesamowicie piękna, i niewinna i słodka, i autorka to w kółko powtarza, aż się niedobrze robi. I wszyscy porządni ludzie, wzruszeni jej urodą i słodyczą, prześcigają się w wyświadczaniu jej...

Jest to moja pierwsza przeczytaną książka Danielle Steele. Do jej przeczytania zachęcił mnie film który powstał na jej podstawie .

Książka jak dla mnie okazała się dużo lepsza .

Główną bohaterką książki jest piękna Crystal Wayatt . Dziewczynę poznajemy jako 14-letnią dziewczynę. Na ślubie swojej strasznej siostry Becky dziewczyna zakochuje się od pierwszego wejrzenia w...

Ciekawa książka taka jak wszystkie tej autorki. Dwoje młodych ludzi zakochuje się w sobie lecz los długo nie pozwala im związać się na stałe dając tylko chwile gdy to spotykają się ponownie. Książka daje do myślenia jak niewiele trzeba by uciekło nam szczęście i jak wiele trzeba przejść by w końcu je odnaleźć i wybrać właściwą drogę. Ciekawa jest również ekranizacja filmowa...

Książka przeciętna. Nie zrobiła na mnie wrażenia.

Crystal jest piękną dziewczyną, a jej marzeniem jest bycie gwiazdą. Na swoim przyjęciu urodzinowym spotyka dobrze zapowiadającego się prawnika, pracującego na Wall Street. Czy będzie im pisane szczęśliwe zakończenie?
Zwykle się rozpisuje, ale powiem krótko- poza wychwalaniem wyglądu bohaterki - to książka jest całkiem niezła - pokazuje że życie nie jest takie proste....

Cudowne ukazanie siły miłości. Niesamowita opowieść, zaczyna się bardzo ciężkimi losami głównej bohaterki, wykorzystaniem, oraz iskierką nadzieji na prawdziwą, czystą miłość. Jest to książka o miłości, pewnego rodzaju romans dobrego gatunku.

• Danielle Steel
  • Literatura obca