Pretty Little Liars. Doskonałe

Sara Shepard Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Pretty Little Liars (tom 3) literatura młodzieżowa
Perfect
Mateusz Borowski
Otwarte
Pretty Little Liars
Perfect
Pretty Little Liars (tom 3)
literatura młodzieżowa
Mateusz Borowski
Pretty Little Liars

BOHATEROWIE: 7/10
AKCJA: 7/10
SPOSÓB PISANIA AUTORKI: 8/10
OKŁADKA:7/10
KREATYWNOŚĆ:7/10

Polecam! Akcja cały czas trzyma w napięciu

Kolejna część, dziewczyny już były tak blisko rozwiklania zagadki, ale niestety A pokrzyzowala im plany. Co chwilę zwroty akcji i już już zaczynasz podejrzewać kim jest A i nagle dzieje się coś co wywraca nasza teorię do góry nogami. Biorę się za kolejne części.

Trzyma poziom i nawet podbija stawkę. Zakończenie mocne i coraz lepiej rozwija historię.

Kolejna część Kłamczuszek za mną. Akcja ani na chwilę nie zwalnia, nadal nie wiadomo kim jest tajemniczy A. oraz kto stoi za zabójstwem Ali.

Cieszę się, że role bohaterek są mniej więcej równe. Najbardziej polubiłam się z Arią i nie chciałabym, żeby jej udział w powieści jakoś się umniejszył. Co do reszty... Hanna trochę mnie drażni, na dobrą sprawę sama nie wie czego...

Książka pozostawia zbyt wiele niewiadomych, emocje sięgają zenitu szczególnie przy końcu, sprawa A. niby się rozwiązała i już miałyśmy dowiedzieć się kto to jest... a tu nagle taki wypadek! Można zwariować od tego czekania szczególnie, że seria ma szesnaście części.

Kolejny tom, opowiadający o losach czterech przyjaciółek Arii, Emily, Spencer oraz Hanny. Jest jeszcze A. W dalszym ciągu nie dowiadujemy się kto nim jest. Tak samo jeśli chodzi o zabójcę Ali. Chociaż mamy pewne podejrzenia, które wskazują na dość ciekawą osobę. W tej części dzieje się dość dużo, ponieważ A. zaczyna wyjawiać sekrety dziewczyn, doprowadzając tym samym do...

Trochę męczące jest to, że każdy rozdział jest z perspektywy innej osoby, więc gdy następuje dalszy ciąg losów którejś z dziewczyn, trzeba sobie przypominać, co jej się ostatnio przydarzyło.

Kolejna świetna książka tej autorki, wartka akcja, zawiła intryga, a raczej szereg intryg, szybko się czyta. Polecam!

Kochani Polecam gorąco
A znowu daje o sobie znać ! dziewczyny oddalają się od siebie ( NIE MOGŁAM TEGO PRZEBOLEĆ ) co powoduje że A ma większe pole do popisu.... i powiem Wam nie zmarnował tej okazji.....
Książka trzyma w napięciu !

www.zaczytanasowka.bloog.pl

Dyskusje