Pretty Little Liars. Doskonałe

Okładka książki Pretty Little Liars. Doskonałe
Sara Shepard Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Pretty Little Liars (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Pretty Little Liars (tom 3)
Perfect
Otwarte
2011-10-05
2011-10-05
Mateusz Borowski
Pretty Little Liars

Książki z serii Pretty Little Liars są odskocznią od rzeczywistości. Mają nie wiele stron, nie są literaturą wysokich lotów więc czyta się je bardzo szybko. Potrafią niesamowicie wciągnąć. Uważam, że bez problemu można przeczytać jedną książkę dziennie.
Całe życie czterech kłamczuch staje pod znakiem zapytania. Przez swoją nie uwagę ich sekrety wychodzą na jaw. Nie wiedzą...

Trzyma poziom względem poprzednich części. Sentyment do tej serii w dalszym ciągu ogromny, mimo że targetem byłam kilka lat temu. Bawię się doskonale i nie mogę oderwać.
Jak najbardziej polecam :)

Na półkach: , , , , ,

Dwa pierwsze tomy przeczytałam ponad siedem lat temu. Pamiętam, że byłam bardzo wciągnięta w świat Słodkich kłamstewek, a serial chłonęłam odcinek po odcinku. Postanowiłam wrócić do czytania całej serii i muszę przyznać, że była to bardzo przyjemna lektura.
Jest to bez wątpienia świetna seria młodzieżowa. Bardzo wciągająca pozycja, pełna zwrotów akcji i zaskoczeń. Czyta się...

Seria jest na tyle nietuzinkowa i niezwykła, że ciężko znaleźć odpowiednie słowa by ją opisać. Mogę tylko powiedzieć, że polecam.

Seria jest wciągająca, idealna na wakacje, szybko się czyta.
ALEEEE jak ktoś czyta tomy w krótkim odstępstwie czasu, te przypominajki, co się zdarzyło w poprzednich tomach- mogą, i dla mnie są, bardzo irytujące. Zamiast pisać tomy po około 300 stron, autorka mogła zrobić tomy dłuższe, zamiast marnować strony na tłumaczenie, co się działo poprzednio, w i tak krótkiej...

Sporo akcji i nawet irytująca mnie do granic możliwości Aria dała się przeze mnie polubić. A Ella zasługuję na miano Matki Roku (oczywiście piszę to sarkastycznie)

BOHATEROWIE: 7/10
AKCJA: 7/10
SPOSÓB PISANIA AUTORKI: 8/10
OKŁADKA:7/10
KREATYWNOŚĆ:7/10

Polecam! Akcja cały czas trzyma w napięciu

Kolejna część, dziewczyny już były tak blisko rozwiklania zagadki, ale niestety A pokrzyzowala im plany. Co chwilę zwroty akcji i już już zaczynasz podejrzewać kim jest A i nagle dzieje się coś co wywraca nasza teorię do góry nogami. Biorę się za kolejne części.

Trzyma poziom i nawet podbija stawkę. Zakończenie mocne i coraz lepiej rozwija historię.

4 684
    1 716