Przeciwieństwo miłości

Julie Buxbaum Wydawnictwo: literatura piękna
literatura piękna
2008-01-01

Historia ciekawa ukazuje losy prawniczki Emilii, która ma dobrą pracę, chłopaka, wspaniałych, oddanych chłopaków, lecz czegoś jej brakuje więcej, niezadowolenie czuje ze swojego życia, nie jest zadowolona z niczego, nie ma w nim radości chciałaby coś innego przeżyć w swoim życiu, żeby stało się ciekawsze, szalone.
Książka przyjemna,wciąga niesamowicie..fajnie się mi czytało...

Autorka urodziła się w 1977 roku. Pracowała jako prawniczka w dużej, znanej firmie. Później zaczęła pisać książki. Ta pozycja to jej debiut. Czy udany?
Życie Emily Pratt staje na zakręcie. Ma trzydzieści lat, pracuje jako prawniczka w renomowanej firmie, żyje tylko pracą. Dodatkowo nie Umei okazywać uczuć, zrywa z narzeczonym, gdy ten chce się oświadczyć. Jeszcze większy...

słabe i nudne

Wkręciła mi nieźle... Bardzo fajna, przyjemna, szybko się czyta ;) historia mnie ujęła ;) W napięciu przez całą książkę byłam ;) Kibicowałam głównej bohaterce, cieszę się, że związała się z Andrew znowu ;)

Poprostu wzruszająca historia, mnie relacje ojciec-córka chwyciły za serce.

Spoko, ale bez szału. Koniec troszeczkę nudny :(

Wzruszająca, obrazująca moje życie, może dlatego wywarła na mnie taki wpływ. Im dalej czytasz - tym bardziej wciąga. Warto zwrócić na nią uwagę.

Nie znoszę romansów.
Nicolas Sparks jest moim wrogiem.
A mimo to, sięgnęłam po tę książkę.
Poczułam coś w rodzaju impulsu, to uczucie zmuszało mnie do sięgnięcia p o tę powieść.
I szczerze się na tym uczuciu zawiodłam.
Nie dałam rady przebrnąć przez tę książkę, historia mnie wcale nie urzeka. I może nie znajdzie się nikt, kto potwierdzi moją opinię, ale uważam, że ta...

Trochę za bardzo rozdmuchane problemy młodej kobiety. Przeczytałam, ale rozczarowałam się.

Ale nudy...Infantylna bajeczka o naiwnej prawie trzydziestoletniej dziewczynce:/ Dobrnęłam do końca z nadzieją, że coś się w końcu zacznie dziać, ale myliłam się. Ta książka przypomniała mi dlaczego nie znoszę literatury amerykańskiej:/

• 2014
  • 2009