Pedagogia godności. Elementy etyki pedagogicznej

Wojciech Chudy Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
pedagogia pedagogika etyka godność
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
pedagogia pedagogika etyka godność

Tak naprawdę nie dokończyłam tej książki, ponieważ do egzaminu obowiązywały mnie jedynie wybrane rozdziały, ale to, co przeczytałam, pozwoliło mi wyrobić jakąś opinię.
Oczywiście podejmując próbę oceny należy wziąć pod uwagę fakt, że autor nie doczekał wydania tej książki, została ona wydana po jego śmierci. Gdyby żył, pewne rozdziały na pewno wyglądałyby inaczej, o czym...

• Chcę w prezencie
  • 1. 8. Filozofia i etyka