Rose i maska czarnoksiężnika

Okładka książki Rose i maska czarnoksiężnika Holly Webb
Okładka książki Rose i maska czarnoksiężnika
Holly Webb Wydawnictwo: Papilon Cykl: Rose (tom 3) Seria: Rose literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2013-11-20
2013-11-20
9788324519859
Patrycja Zarawska
Rose księżniczka czarna magia zniknięcie

Bardzo mi się podobała, choć cztałam ją tuż po powrocie od dentysty i pod wpływem znieczulenia które znoszę kiepsko. Chtba najlepsza a tej serii, wplecionych jest bardzo dużo informacji o weneckich maskach, sama srebrna maska pełni tutaj pierwszorzędną rolę. Czytając, cały czas kibicowałam małej Rose oraz jej towarzyszom by udało im się złapać wroga. Opisy miejsc, emocje oraz portrety psychologiczne bohaterów zostały stworzone wręcz genialnie. POLECAM

Najlepsza z tej serii ! Polecam !

Najlepsza z tej serii ! Polecam !

Pełna magii Wenecja - to właśnie tam zabiera nas trzecia część przygód Rose. Równie wciągająca, rzucająca magiczny urok na czytelnia, co poprzednie części.
Niebezpieczny mag o lodowej mocy kradnie potężną wenecką maskę, z którą ucieka do Wenecji. W pogodni ruszają więc pan Fountain, a wraz z nim trójka młodych magów. Ta podróż okaże się dla Rose ważniejsza, niż mogło się wydawać.

Trzecia część przygód małej Rose, równie magiczna, wciągająca jak poprzednie. Doskonale trzyma w napięciu. Polecam.

Od czasu ucieczki złego lodowego maga - Gossamera (jego imię zostało ujawnione dopiero w tej części) - pan Fountain nie ustaje w jego poszukiwaniu. Gdy okazuje się, że z królewskiego pałacu zniknęła cenna maska o niewyobrażalnej mocy, Rose wyrusza ze swoim nauczycielem i swoimi przyjaciółmi szlakiem złodzieja do przepełnionej magią Wenecji. W tym niesamowitym mieście pełnym magii, wody i masek nic nie jest takie, jakie się wydaje. Podczas swojej wyprawy dziewczynka pozna tajemniczą czarodziejkę - Hepzibę Fell. Czy Rose uda się pokonać złego maga i czy zdąży odzyskać maskę, zanim zostanie uwolniona drzemiąca w niej moc? Bardzo podobała mi się ta książka i myślę, że każdy komu podobały się poprzednie części, nie zawiedzie się i na tej. Ciekawa też była lokalizacja, ponieważ po raz pierwszy nie był to Londyn. Mam nadzieję, że będziecie z niej zadowoleni. Polecam i zapraszam do śledzenia mojego bloga https://zaczytanamary.blogspot.com/ oraz https://www.facebook.com/zaczytanamary/

Magiczna seria, jak każda seria dla starszych dzieci Holly Webb. To już nie jest ten słodki świat, który znamy z "Zaopiekuj się mną!" ! Magiczne, spowite mgłą ulice Wenecji. Niebezpieczny, żądny krwi czarnoksiężnik- Gossamer i jego pomocnik- lord Venn. Czy Rose wraz z panem Fountainem, Freddie'm i panienką Isabellą dadzą radę przezwyciężyć siły zła i stawić czoła kolejnym problemom? A może tym razem nie będzie szczęśliwego zakończenia?

W trzeciej części, Rose jest osamotniona w domu swojego pracodawcy, z powodu swoich nietypowych zdolności, które wyszły na jaw i których nie akceptują jej uprzedzone współpracowniczki.
Ta książka najbardziej działa na wyobraźnię z całej serii, a przynajmniej w moim wypadku.
Muszę przyznać, że Holly Webb wciąż trzyma poziom.

Muszę przyznać, że Holly Webb wciąż trzyma poziom.

Podwójne superki dla tej książki ale czę$ć następna jest jeszcze lepsza.👍👍👍👍👍👍

Podwójne superki dla tej książki ale czę$ć następna jest jeszcze lepsza.👍👍👍👍👍👍

Super pojechała do Wenecji, też bym chciała... :)

Super pojechała do Wenecji, też bym chciała... :)

Genialna ;)

Genialna ;)

• Holly Webb
  • 52 książki w 52 tygodnie 2017
  • Z Biblioteki

Dodaj cytat z książki Rose i maska czarnoksiężnika