Daizy Star i różowa gitara

Akapit Press
Daizy Star and the pink guitar
literatura dziecięca
Emilia Kiereś

A teraz pora na kolejną część cyklu o Daizy Star. Ostatnio wspominałam Wam o "Gwiezdzie tygodnia". Ale seria liczy sobie jak dotychczas trzy części. Przynajmniej w polskim wydaniu, bo widziałam, że autorka wydała już kolejną część :)

Tym razem opowieść zaczyna się trzeciego listopada o godzinie 6:25. Dokładnie jedenaście lat temu o tej godzinie na świat przyszła Daizy ;)...

Poznajcie jedyną w swoim rodzaju Daizy Star.
Daizy jest gotowa olśnić wszystkich swoją nowiuteńką różową gitarą - może nawet odkryje swój szczególny talent!
Jej tata wpada jednak na kolejny szalony pomysł, który oznacza zamianę szczęśliwego życia rodzinnego na dojenie afrykańskich kóz. Ajaaaj! Daizy obmyśla sprytny plan?
Musi wygrać Bitwę Muzyczną, w przeciwnym razie może...

Dyskusje

• Akapit Press
  • Dzieciństwo ^^
  • Przeczytane - rok 2019 - Zwycięstwo z Islandią daje moc!
  • Posiadamxx
  • Chcę w prezencie