Historia Rosji

Okładka książki Historia Rosji
Ludwik BazylowPaweł Wieczorkiewicz Wydawnictwo: Ossolineum Seria: Historie Krajów i Narodów powieść historyczna
powieść historyczna
Historie Krajów i Narodów
Ossolineum
2006-01-01
1985-01-01
historia Rosja

nie czytałem oryginału tylko od razu poprawioną, ale mam wrażenie, że jeszcze by tej poprawy się przydało więcej. W paru miejscach już trochę nieaktualna. Poza tym jednak to solidny podręcznik do nauki historii. Z racji wieku niestety taki, z którym musimy pracować i notować inaczej nie złapiemy od razu tego co ważne, przez brak różnorodności w szacie graficznej, wytłuszczeń, podkreśleń itp co pomaga w nauce rzeczy ważniejszych od ważnych ;)

doskonały dokument , miejscami nudnawa

doskonały dokument , miejscami nudnawa

Klasyk i największa pomoc dla studentów filologii rosyjskiej. Nikt tak dobrze nie opisał historii tego cudownego kraju.

Bardzo dobra pozycja.Jedna z najlepszych książek o historii Rosji

Bardzo dobra pozycja.Jedna z najlepszych książek o historii Rosji

Poprawiona jest napisana w sposób przejrzysty, łatwo można znaleźć w niej wszystko.

Łatwo się czyta, idealna dla studentów filologii rosyjskiej.

Łatwo się czyta, idealna dla studentów filologii rosyjskiej.

Bardzo dobrze napisana książka. Myślę że obrazuje świetnie historię tego kraju , nie jeden pisarz historyczny może się od Bazylowa uczyć.

Bardzo dobry podręcznik do nauki historii Rosji.

Bardzo dobry podręcznik do nauki historii Rosji.

Dodaj cytat z książki Historia Rosji