Pan Wichrów i Powiewów

Martyna Żandarska-Ochnik Wydawnictwo: Branta literatura piękna
Branta
literatura piękna
2008-01-01

Najgorsza ksiażka jaką czytałam .Opowieść o niczym szkoda mojego czasu a zakończenie żenujące...Zastanawia mnie co autorka zażywała tworząc takie dzieło...i co miała na myśli piszac to

40-latek bezdzietny, pozornie szczęśliwy, spełniony w pracy. Jednak wydarzenia z przeszłości tkwią jak zadra, którą uruchamiaj spotkanie z kolegami z okresu młodości. Wakacyjny urlop może odmienić całe życie.

Napisane z dużym dystansem, ale sympatią do bohatera. Gratka dla Warszawiaków. Ciekawe obserwacje. Wysmakowane opisy przyrodnicze. Widać co prawda, że autorka nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

ZE ZBIORÓW BIBLIOTEKI W TORONTO czyli UPYCHALNI BUBLI
Po 10 latach od wydania ma na LC 4,63 (8 ocen i 0 opinii). No cóż, wolność mamy, więc każdy może pisać. Nie będę się znęcać, bo nie mam skłonności sadystycznych’ po prostu żenująca amatorszczyzna 3/10
Odczucie pogarsza fakt, że bohaterem jest mój imiennik, Wojtek, wyjątkowa ...

Dyskusje

• Ebook