Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

Okładka książki Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu
Sabine SchieferleEditha Wüst Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2014-01-01
2014-01-01
numerologia liczby ezoteryka

Editha Wurs i Sabine Schieferle to autorki „Vademecum numerologii”. Książkę wydało Studio Astropsychologii. Pozycja ta ukazała się w Polsce w 2014 roku.

Numerologia pokazuje różnorodność, jaką niosą za sobą liczby. Jest jedną z najstarszych nauk tajemnych. Dzięki niej możemy dowiedzieć się więcej na temat swojego imienia, zdolności, celów życiowych. Liczby powiedzą nam o...

„Autorki wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, wyjaśniają w jaki sposób numerologia może pomóc w podejmowaniu codziennych decyzji i planowaniu przyszłości. Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Mają przyporządkowane aspekty zarówno pozytywne jak i negatywne. Odpowiednio dobrane pomogą nie tylko osiągnąć sukces, ale i zdrowie.
Warto więc przy wyborze imienia...

• 2021 rok
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Rozwój duchowy / poszerzanie wiedzy
  • Podświadomość, duchowość, magia