Dziennik 1944 - 1947

Prószyński i S-ka
2014-09-09
2014-09-09
Barbara Cendrowska-Werner

Ta część jest silnie związana z poprzednią. Anaïs Nin ponownie pokazuje czytelnikowi życie w Stanach Zjednoczonych, których częścią próbuje się stać. Razem z nią obserwujemy poczynania jej przyjaciół, ich niezliczonej ilości. Nadal tęsknię za większą ilością fragmentów dotyczących psychiki samej Nin.

Z utęsknieniem wypatruję kolejnych tomów. Oby w końcu ukazały się w...

• Literatura europejska (Zachód)
  • Własne
  • Ebook Wydawnicza