Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów

Okładka książki Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów
David Kadavy Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Design for Hackers: Reverse Engineering Beauty
Helion
2012-07-20
2012-07-20
Maksymilian Gutowski
webmasterstwo web design design typografia projektowanie graficzne

W moim odczuciu dobra książka. Duża dawka wiedzy dla kogoś, kto dopiero się uczy. Zaczęłam stosować zamieszczone tam wskazówki i wydaje mi się, że moje prace dużo na tym zyskały.
Z drugiej strony mocno widać, że książka była pisana jakiś czas temu i niektóre fragmenty straciły na aktualności.

Rewelacyjna książka, muszę ją przeczytać jeszcze raz jak znajdę czas. Nigdzie niedostępna w formie papierowej (nakład wyczerpany, używanych nie ma na allegro) więc już samo to świadczy, że nikt się nie pozbywa swojej kopii.

Kolejna książka z kategorii "TECHNICZNA DO PRACY"

Jestem samoukiem, który swoją wiedzę poszerza min z książek i w ten sposób się rozwijam.

Książka jak dla mnie bardzo dobra. Kilka tematów jest świetnie opisanych i wytłumaczonych. Są miejsca i wskazówki, skąd i dlaczego tak to się zaczęło o których nie wiedziałem i nie zdawałem sobie sprawy.( tak w ogóle to kawał historii...

Według mnie książka jest trochę chaotyczna, a treści porozrzucane. Przedstawiane projekty już niezbyt aktualne. Trochę niepotrzebnych wątków i "zapychaczy". Ma to być podręcznik dla początkujących, a np. przy rozdziale o typografii, nie mamy żadnego technicznego objaśnienia z czego składa się litera w kroju pisma, tylko od razu przechodzimy do fachowych określeń których...

Rewelacyjna i bardzo przekrojowa książka :)

"Jasna komunikacja jest kluczem do sukcesu" - taka jest myśl przewodnia tej książki. Początek nie jest może zbyt zachęcający, ale w miarę czytania robi się coraz ciekawiej. Jest tutaj wszystko, co związane jest z designem - typografia, layouty, zasady kompozycji, kolor, odpowiednie wykorzystanie negatywnej przestrzeni itd. Bardzo interesujące jest odniesienie do sztuki,...

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Ebooki
  • Design
  • Informatyka
  • Upolujeeboka

Dodaj cytat z książki Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów