Nie traćmy ani chwili

Okładka książki Nie traćmy ani chwili Jill Mansell
Okładka książki Nie traćmy ani chwili
Jill Mansell Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie literatura piękna
Don't Want to Miss a Thing
Wydawnictwo Literackie
2014-02-20
2014-02-20
dziecko

I don't want to miss a thing

Bardzo dobrze napisana i ciekawa wielowątkowa powieść! Autentyczni bohaterowie i wciągające historie z życia małego angielskiego miasteczka. Czytało się wyśmienicie, z uśmiechem... a parę razy udało się nawet zachichotać. Lektura raczej dla kobiet, ale świetnie trzyma poziom. Optymistyczna w swojej wymowie, może trochę przewidywalna... dużo romantyzmu i szczęśliwych zbiegów okoliczności (choć były i dramaty),a na finiszu iście hollywoodzki happy end. Takiej książki właśnie potrzebowałam i jestem z niej bardzo zadowolona. Warto było. I planuję sięgnąć po kolejne pozycje autorki.

Historia banalna, ale dobrze napisana, z dużą dozą humoru. Bardzo szybko i przyjemnie się czyta, a czytając dobrze się bawiłam 😊

Miła książka, lekka, przewidywalna, ale mimo to fajnie się ją czyta. Dużo akcji, ale wszystko opisane w przejrzysty sposób także czytelnik nie gubi się w wątkach.

Bardzo fajna książka, mimo smutnego wydarzenia z udziałem Laury... Ale i tak jest wciągająca i ciekawa od samego początku do końca. No i oczywiście końcówki można było się domyślić już po opisie książki ;)

Bardzo przyjemna książeczka z przewidywalnym zakończeniem. Fajnie i szybko się czyta. Pochłonęłam ją w jeden dzień. Jak ktoś lubi lekkie romanse to polecam.

Niesamowita książka - polecam ją wszystkim!!!
Mimo iż dozowałam ją stopniowo to i tak nieuchronnie dotarłam do ostatniej strony i już brakuje mi jej bohaterów z ich niecodziennymi radościami i troskami.
Pełna ciepła,miłości i humoru opowieść o tym by w życiu cieszyć się każdą chwilą i,że na zmiany w życiu -nawet o 360 stopni - nigdy nie jest za późno.

Niesamowita książka - polecam ją wszystkim!!!

Lekka kobieca literatura to lubię.

Lekka kobieca literatura to lubię.

Oj ciepła ta książeczka, jak bułeczka :-) Zajadasz się nią szybciutko - choć może, może pod koniec już czujesz lekki przesyt. Ale dopiero pod sam koniec, i mimo przesytu wiesz, że było przepyszne :-)
Nic nie jest dane raz na zawsze, a życie może zmienić się w każdej chwili - o 180 stopni. I nikt nie jest taki sam od urodzenia do śmierci. Zmienia się wszystko wokół nas, a pewne sytuacje, czasem bardzo przykre i niespodziewane, wymuszają zmiany w nas samych i przewartościowanie życia.
I o tym jest ta książka. O przemianie głównego bohatera, który z egoistycznego kobieciarza staje się troskliwym ojcem dla osieroconej siostrzenicy. O tym, że życie zaskakuje - i pozory tak łatwo mogą mylić, a coś co się wydaje solidne może runąć w mgnieniu oka. O ludziach, tak różnych, często zagubionych, dokonujących różnych wyborów życiowych, które nie zawsze są wyborami trafionymi..
Uwielbiam jak dużo się dzieje, a tu dzieje się sporo. Polecam, mimo leciutkiego przesytu tą pyszną bułeczką na samym końcu.

'' Nie traćmy nadziei '' Kupiłam na wyprzedaży, książka jest długa ( jak na mnie) ale bardzo ciekawie napisana. Tak jak wspominam za każdym razem lubię w książkach niegrzecznych bohaterów, takim jest Dex, a bawidamek który musi zaopiekować się półroczną dziewczynką, to brzmi ciekawie i słodko. Miałam przyjemność i satysfakcję gdy czytałam tę książkę. Wspaniale napisana, styl, pomysł. Długa, ale wciągająca i się nie nudziłam. Przeczytałam ją w dwa dni. Polecam!

Wyobraźcie sobie takie coś,oto mężczyzna który ma wszystko.Praca i super zarobki,fajny samochód.Dziewczyny,same zdejmują majtki przed nim.Mężczyzna,ma na imię Dexter i jest Anglikiem.
Po prostu lekkoduch,do czasu.Gdy musi zaopiekować,się córkę zmarłej siosty.
Nagle,zdaje sobie sprawę,że w życiu sex i balangi to nie wszystko.

Nie Traćmy Ani Chwili,to ciepła i piękna powieść,obsadzona wśród pięknych pejzaży Wielkiej Brytanii.

Opowieść,o dorastaniu i obowiązkach.
Kupiłem za 6 zł,ale warta jet o wiele więcej.

Po prostu lekkoduch,do czasu.Gdy musi zaopiekować,się córkę zmarłej siosty.
Nagle,zdaje sobie sprawę,że w życiu sex i balangi to nie wszystko.

Nie Traćmy Ani Chwili,to ciepła i piękna...

• Przeczytane 2014
  • Romans