Raport z prowincji

Wydawnictwo Literackie
1985-01-01
1985-01-01
Bożena Nowak

Powieść lub zbiór opowiadań. Nie jest to utwór łatwy w odbiorze, jednak zachęcony <<Dziećmi bożymi>> przeczytałem <<Raport z prowincji>>. Proza Szegedina potrafi zachwycić, lecz zdarzają się nudnawe momenty. Trafiamy do małej społeczności, właśnie na prowincję, która ma parę tajemnic. Bohater odkrywa w plątaninie opowiadań i wersji prawdę o istocie ludzkiej natury....

• 2020
  • Literatura chorwacka/bałkańska
  • * jugosłowiańskie
  • Bałkańskie
  • Bałkany i okolice
  • Biblioteka
  • 2015
  • Bałkańskie i o Bałkanach

Dodaj cytat z książki Raport z prowincji